in

2021’de Tecrübe etmek isteyeceğiniz 50 saç modeli

Saçını boyamaktan hoşlanıyor musun? Yeni saç stilleriyle denemeyi sever misiniz? Cevabınız evet ise, doğru sayfadasınız. Tecrübe etmek istediğiniz 50 mükemmel saç rengi stilini bir araya getirdik. Bu saç renkleri arasında karamel, siyah, gri, blonde, altın sarısı, turuncu, pembe, mavi ve daha birçok saç rengi bulunuyor. Saç renginizi belirlerken ten renginize ve yüz şeklinize uygun olmasın dikkat edilir. Buna göre saçlarınızız renginin uyumlu olması doğal güzelliğine farklı bir güzellik katar.

Saç rengi tercihi en az saç kesimi stili kadar önemlidir. Çünkü saçlarınızı kestirdikten sonra uygun bir boya ile boyarsanız veya röfle atarsanız, kısmen katman mı atarsınız her ne ise kesinlikle saç stiline yakışmalıdır.

Varlıklı espresso vakaları ile 1. Derin siyah örgülü saç:

Jet siyah saçların çekiciliği zamansız. Pürüzsüz ön saçaklar, örgülü kafa bandı ve varlıklı espresso vurgularına haiz yumuşak kıvrımlı uçlar, görünümü daha da çekici kılmıştır.

2. Vurguları ve vurgulamaktadır Düz karamel saç:

Varlıklı karamel, açık tende güzelliklerin deneyebileceği en renkli saç renklerinden biridir. Uzun, düz ve düz saçlarınızı altın teller ve koyu kahverengi olanlarla elde edebilirsiniz. Lowlights birleştirir.

Midsection ile 3. Varlıklı Auburn Sarı saçlı Dalgalar:

Koyu kırmızılardan birini seçmek istiyorsan, bu varlıklı Auburn Blonde seni hakikaten etkileyebilir. Bir midsection oluşturun ve hipnotik dalgalarınızın omuzlarınız üstünden kaymasına izin verin.

4. Açık kırmızımsı sarı saçlı retro Dokulu Dalgalar:

Son aşama yapılandırılmış olan bu retro saç modeli dalgalar ve bakımlı yan pop açık kırmızı sarı saçlar için bilhassa uygundur. Birkaç altın ipliğini vurgulayın ve onlara zerafet hissi verin.

5. Kahverengi lowlights hafifçe kumral saçlı bale topuz:

Bu resimde güzel bir bale topuz sportif düzleştirilmiş yanı sıra düzleştirilmiş kıvırcık açık kızıl saçları açın. koyu kahverengi Lowlights saç modeline tamamen yeni bir boyut kazandırın.

6. Geri fırçalanmış ve hacimli koyu kırmızı-kahverengi saç:

Koyu kırmızımsı kahverengi renk verir saç kişiliğinizi muhteşem bir halde tamamlayacak yumuşak ve ince bir görünüm tonu. Kilitlerinizi geriye doğru fırçalayın ve aşırı bir hacme ulaşılıncaya kadar çekerek açın.

7. Dalgalı tarafı pop ile büyüleyici şeftali sarı saçlı kabarık:

Başka hiçbir saç rengi şeftali sarısı kadar yumuşak ve çekici değildir. Bu birazcık kaotik kabarıklık var ince dalgalı yan pop hakikaten rafine bir görünüm verdi.

8. midilli ile ters pembe-mor katmanları:

Saçlarınızı parlak ve parlak boyamak istiyorsanız, bu eşi olmayan pembe-moru seçin. Burada, konturlu yan patlamalara haiz ince, arka katmanlı kilitler mükemmel görünüyor!

9. oldukca kısa platin sarı bob alay top ile:

Platinum sarı saçlı en zarif nüanslardan biridir için Akıllı Kısa Saç. Bu kadar kısa bob’un taç yukarı çekti ve dalgalı üst kısmı tamamen gerginken iyi mi göründüğünü görün.

10. Bir tarafı traş alev ateş kırmızı kısa dokulu bob:

Bu parlayan saç modeli ile yürekli ve güzel görünüyorsun. Uzun, taraftan patlama ve neredeyse traşlı bir yüze haiz kısa bir bomba ve alev ateş kırmızı renk tonu onu daha da dikkat çekici hale getirdi.

11. Derin Mor Mühim ile Katmanlı Kıvırcık Bob:

Mor bugünlerde oldukca moda. Bu yüzden, bu güzel gölgeye âşıksanız, koyu mor vurguları olan bu katmanlı ve dokulu Kıvırcık Bob’u tercih edin.

12. açık sarı tonları ile sarı altın saç:

Saçınızı açık sarıya çevirerek yüzünüze altın rengi bir parıltı verin iz burada ve orada. Üstünü çekin, çevirin ve nihayet tepenize takının.

13. kıvırcık saçlarda yoğun kumral bükülmüş topnot:

kıvırcık Saçın kendisi muhteşem görünüyor. Ve oldukca yoğun bir halde kestane rengi keserseniz, ötekilerden kolayca sıyrılırsınız. Saç renginizden en iyi şekilde yararlanmak için devasa, kıvrımlı bir başlık kullanın.

14. omuz uzunluk Orta bölüm Ombre dalgaları:

Tek renkli saçtan başka bir şey istiyorsanız, ombre gidin! Bu hususi bir renk efekti ve bu koyu kahverengi ila altın sarısı orta boy ombre dalgalarında zahmetsizce şık görünebilirsiniz.

15. Kobalt mavisi saçlarda yüksek mavi-mor örgülü at kuyruğu:

Bir tek kim kafi özgüven gerekir, bu çarpıcı saç modeli için tercih. Bu bir at kuyruğu oldukca örgülü kobalt mavisi saç, ve uzun, yalın Midilli mavi ve mor renkte çarpıcı görünüyor.

16. vintage bukleler ile Orta bakır saç:

Bu vintage saç modelinde, orta uzunlukta saçların alt yarısı kıvrılmış ve dokulu iken, kenar pop kişinin gözünün üzerine kusursuz şekilde yerleştirilmiştir. Alternatif olarak, parlak bakır rengi büyük bir destek verdi.

17. hacimli üst ile hafifçe organik sarı saçlı kabarık:

Hafifçe organik sarı saçlı kabarık muntazam kullanıldığında oldukca zarif görünüyor. Şuna bir bak updo toplanmış ve yüksek hacimli üst ile. Fazlaca zarif – söylemeliyiz.

18. Yuvarlak ön saçaklı, pembe ve turuncu dalgalar:

Bu katmanlı pembe ve turuncu dalgalarla kız benzer biçimde görünümünüze hususi bir dokunuş ilave edin. Kısa geliyor; Yuvarlak ön saçaklar ve saçlar iki eşit kısma bölünerek eşit şekilde boyanmalıdır.

19. yan patlama ile düz ve düz, derin pembe saç:

Pembe kafanın tamamı hanım bölümünüzü büyük seviyede artırabilir. Bir tek seninki benzer biçimde dümdüz boya Derin saç Bu güzel tarafla beraber pembeyi vur ve aradaki farkı gör.

20. Birden fazla renk ile orta bölüm düz saç:

Düzgüsel görünümünüzü iyileştirmek istiyorsanız, buklelerinizi kimyasal olarak boyayın ve birkaç renkle boyayın. Bu hususi görünümde, gece yarısı yakut kılları koyu kahverengi, açık kahverengi, kül kahverengi, açık sarı vb. İle vurgulandı.

21. Düz ön saçaklar ile katmanlı koyu mor saçlar:

Derin bir mor renk üstünde Saçınız görünüşünüzü tamamen değiştirebilir. Kalınca saçaklı, pürüzsüz tabakalı saça bakın. Kafa bandı, saç stilini daha da moda yapmış oldu.

22. Katmanlar ve doku ile açık sarı Kısa Bob:

Doğru tutuma sahipseniz, tereddüt etmeden saçınızı parlak ve parlak sarıya boyayabilirsiniz. Aşırı dokulu kısa katmanlı bir bob ve gölge de oldukça sıcak görünmesine niçin oldu.

23. Katmanlı rahat çikolata kahverengi dalgaları:

Çikolata rengi kahverengi, orta uzunlukta, dalgalı saçlarla muhteşem uyum sağlar. Burada, katmanlı, gevşemiş dalgalar, boyanmış ve omuzlarının üstüne bırakılmış altın sarısı yansımaları olan çikolata kahverengidir.

24. Ön saçaklı, düz, yarı yarıya düz:

Bu güzel bir yarım n – Uzun düz ve düz saçların iki değişik renkte boyandığı saç şekli. Saçakları içeren üst kısım koyu siyah, alt kısım koyu pembe renklidir.

25. Pastel mavi ve yeşil çizgili açık altın kahverengi saçlı:

Açık altın renkli dalgalarınızı burada ve oradaki pastel yeşil ve pastel mavi çizgilerle süsleyerek zarif bir görünüme haiz olabilirsiniz. Saç uçlarını hafifçe kıvırmayı ihmal etmeyin.

26. Saçaklı, orta ince, parlak turuncu saçlar:

Parlak turuncu saç yansıtır çok büyük enerji ve coşku. Bu iki gereksinim duyulan güçten memnunsanız, bu orta uzunlukta, parlak turuncu saç modelini her durumda deneyin.

27. Düz saç üstünde Yüksek Çörek Elektrik Mavi Bun:

Muhteşem saç rengi için Electric Blue’yu seçin ve bu saç stilini kimsenin yapamayacağı benzer biçimde sallayın. Tüm saçları çek için Taç beraber ve yüksek bir çörek topuz üretir. Pürüzsüz ve hatta üst temiz.

28. Şeftali ve Açık Sarı ile Kıvırcık Turuncu-Pembe Bob

Katmanlı bobunuzu turuncu-pembe renkte boyayarak kendinize bebek benzeri bir görünüm verin. Rengi daha garip hale getirmek için bu parlak sarı ve şeftali rengi yansımaları eklemeyi ihmal etmeyin.

29. Pembe ve Mavi Karışımlı Uzun Katmanlı Dalgalar:

“Şişman”, yoldam ifadenizi en iyi şekilde tanımlarsa, bu dikkat çekici saç renginden etkileneceksiniz. Burada, Deep Pink ve Electric Blue tonları, uzun dalga katmanlarını boyamak için güzelce karıştırılmıştır.

30. Hacimli açık mor Mohawk:

Bir ihtimal siyah yada sarı saçlı Mohawk’u birkaç kez gördünüz. Fakat vardığında fark hiçbir şey bu nefes mor Mohawk’ı fazla hacimle geçemez.

31. Kıvrımlı uçlu pürüzsüz kobalt mavisi bob:

Hafifçe bükülmüş uçları olan, yumuşak, yanal olarak bölünmüş bir bob. Fakat onu hususi meydana getiren, inanılmaz kobalt mavisi rengidir. Bununla beraber, yumuşak siyah parlaklığı korumak için saçınızı boyarken kökleri atlayın.

32. Düz ön saçaklı Havuç kırmızısı A-line Bob:

İşte kavisli kenarları ve düz ön saçakları olan düz ve pürüzsüz A-line Bob. Parlayan bir Karottenrot bu rahat ve karmaşık saç modelini taze ve cızırtılı bir saç modeli yapmış oldu.

33. Altın ve kırmızı yansımaları olan koyu kahverengi saçlı:

Koyu kahverengi saçlı altın sarısı refleksleri oldukça yaygın olabilir. Bazı gerçek kırmızı ilave ederek çarpıcı bir halde değişik yapalım. Renkler, uzun düz saçların çarpıcı görünmesini sağlar!

34. Parlak çizgili, gevşek, altın rengi kahverengi saç:

İle oyna renkleri Altın kahverengi buklelerinizde ve canlılığınızı arttırın. Buraya oraya hafifçe organik sarı, koyu pembe, pastel pembe, açık yeşil ve pastel yeşil saçlardan çizgiler ilave edin. Buklelerinizin omuzlarınızdan da akmasına izin verin renkleri altını çizdi.

35. Bicoloured, saçakları takılı, kıvırcık saçlı:

Saçınızın kenarlarını derin bir halde kıvırın ve saçakların uçlarını, içine çekilmiş benzer biçimde görünecek şekilde yuvarlayın. Bir yarısında derin siyah, öteki tarafında altın rengini boyayın. İki renkli saçları hazır!

36. Parlak, organik bir sarı saçlı olan Long Green Bob’un özeti:

Açık yeşil oldukca popüler bir saç rengi değildir. Sadece öndeki saçaklara, organik sarı noktalara ve kıvrımlı uçlara haiz olan bu uzun boba bakın. Yeşil bu saç modeli ile iyi gider.

37. Gök mavisi ışıltılı oldukca kısa gümüş bob:

Şık bir görünüm elde etmek için uzun süredir çalışıyorsanız, üstündeki gök mavisi bir sıçrama ile bu zarif gümüş rengi saç rengini seçin. Toplanmış, kabarık üst ve neredeyse traş olan iki taraf muhteşem bir yoldam haline getirir.

38. Uzun ve pürüzsüz fazladan hafifçe organik sarı saçlı:

Kahverengi yada zeytin cildi olan insanoğlu, görünümlerini tamamlamak için devamlı bu fazladan hafifçe organik sarışını kullanabilir. Uzun düz ve katmanlı saçlarınızı gevşek tutun ve zekice bir giyim seçin.

39. yapılandırılmış bukleler ile Kısa Çikolata Kiraz Bob:

Chocolate Cherry, günümüzde oldukca popüler olan nefes kesici bir haaron. Yapılandırılmış bukleler ile bu kısa bob yumuşak siyah ile güzel renk olacak Lowlights Kombine.

40. Altın-kahverengi, yumuşak üst ve pembe, kıvırcık sırtlı saçlar:

Saçınıza bu ayırt edici stille iki kat görünüm verin. Saçın üst altın kahverengi kısmı pürüzsüz kalırken, alt derin pembe kısım yoğun şekilde kıvrılır. Ek olarak, bir taraftaki tüm saçlar, renkleri vurgulamak için toplanır.

41. Üç renkli uçaklarda yüksek boyunlu at kuyruğu:

Koyu kahverengi üst, altın orta ve açık pembe – üç değişik gölgeli bölümleri ile uzun tabakalı bir saç malzemenin altına , Bir tek yüksek bir at kuyruğuna çevirin ve tabanı ince bir saç teli ile sarın.

42. Katman ve saçaklı Tarçın Bob:

Senin karakteristik olabilir şilin Yanınıza alarak inanılmaz derecede çekici görünmesini sağlayın tarçın kırmızı boya. İşte kısa genç bob saç modelini mezun saçaklarıyla muhteşem bir halde tamamlayan gölge.

43. Yakut Pembe Yüksek Topuz takıları ile:

Şuna bak büyük yüksek Muntazam ve pürüzsüz bir kabuk ile topuz. Tatlı yakut pembesi rengi ve bu sempatik aksesuarlar onu tamamen sempatik kılıyor.

44. Yumuşak siyah ışık tonlarına haiz Altın Sarı saçlı Bob:

Altın saçınızı, burada gösterilen saç stili benzer biçimde yumuşak siyah bir dokunuşla renklendirin. Yan midilli ve siyah ile yığılmış bob Lowlights seni açar modayı belirleyen kimse ,

45. Gümüş çizgili ve kahverengi yansımaları olan yumuşak siyah saçlar:

Kalınca gümüş çizgiler ve koyu kahverengi refleksler ilave ederek uzun yumuşak siyah katmanlı saçlarınızı büyüleyin. Yüzün bir tarafına zarifçe sarılan bu uzun düz kenar vuruşunu atlamayın.

46. ​​Şeftali ön saçaklı bakır kırmızı yüksek at kuyruğu:

Bu, saçın tamamının kırmızı, kırmızı saçları ve ön saçaklarının şeftali renginde olduğu çarpıcı bir saç modeli. Kenarları alnınıza yaslarken yüksek bir at kuyruğu yapabilir ve ince bir saç teli etrafına sarabilirsiniz.

47. Altın-sarı çizgili kırmızımsı sarı saçlı:

Kırmızımsı sarı saçınıza, kırmızı altın sarısı saçınıza bir dokunuş ilave edin. Alışılmadık bir görünüm elde etmek için, vurgulanan şeritleri rulo haline getirin ve bunlara doku ilave edin.

48 turuncu Midilli katmanları ve sarı ışık tonları:

Bir tek çekicilik ve canlılık arıyorsanız, bu sizin için ideal bir seçimdir. Orta büyüklükte, katmanlı bob’unuz için, turuncu-kırmızı çatırtı tonunu seçin ve sarıyı seçerek bir zing ilave edin Lowlights karar verirler.

49 Hacim kazandırılmış Pembe ve şeftali rengi ile nefes sarı renkli Bob:

Omuz uzunlukta açık sarı bob’unuza fazladan bir hacim ve güç verin Doku yayılımı> Katmanlar güzel. Burada nefes pembe ve şeftali vurgusu ilave edildikten sonra görünüm çarpıcı şekilde iyileştirildi.

50. Yoğun dokusu ile Funky Fazlaca Renkli Red Bob:

Sonunda, sizin için korkak ve son aşama keyifli bir saç modeli. tekstüre Bob saçlarınızı yoğunlaştırın ve değişik renklerle boyayın, örn. Mor, pembe, kırmızı, bakır, siyah, turuncu vb. Saçlarınızla yaratıcı olun ve farkı görün!

İstediğini iste renkli saç modeli Bulunan? Ne süre deneyeceksin? Aşağıda bir yorum yazarak bizlere bildirin.

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm Saç Tipleri için 50 Saç Modeli | 2019-2020

19 Popüler Bob Saç Modeli 2020-2021