in ,

2021’de Kadınların İstediği En İyi 40 Saç Kesimi

Tahmin edelim, mevcut stilinizden sıkılan ve 2021’in saç trendlerini ve özellikle bu yıl ortalığı sallayacak yeni trend saç kesimlerini arayan biri misiniz? Veya müşterilerinizin 2021 ve 2022’deki makyajları için güçlü saç fikirleri arayan bir kuaför müsünüz? Her neyse, doğru zamanda doğru yerdesin! Kadınlar için şık, modaya uygun ve bakımı kolay 40 mükemmel saç kesimi bulduk. Bu stiller oldukça çekici ve tarz bir havaya sahip! Peki 2021’in en trend saç kesimleri neler? Kadınlar günümüzde klasik kesimleri mi yoksa fütüristik, düz renkleri veya vurguları, küt uçları veya tüylü katmanları mı tercih ediyor?

Saç stilisti ve Uzman Kuaför Bülent Akkuş bu tür saç kesimleri için aşağıdaki modelleri öneriyor:

– katmansız küt kesimler,

– orta boyun uzunlukta boblar,

– daha kısa pixie kesimler,

– tek uzunlukta saç kesimleri,

– modern kısa saçlar,

– dokulu saç kesimleri,

– kaküller (kısa, uzun, perde, yan)

Renklendirme trendlerine gelince, stilistler vurguları ombre, yumuşak bebek ışıkları, saçtaki renkli çizgiler, maviler, kızıl saç tonları, iki tonlu ikililer ve düz renkler ile karıştırmayı tercih ediyor. Bunun yanında saçlarda kızıl, turuncu ve mavi başta olmak üzere birçok yeni renk deniyorlar. Saç renkleri içerisinde bob kesimlere en çok giden renk sarı, beyaz ve gri renkleri olduğu görülüyor.

Farklı saç tipleri, dokular ve yaşlardaki tüm bu trendlere bir göz atalım.

1. Kısa Pixie Saç – Muhteşem Rengi ile

Kısa saç kesimlerinin çok fazla tercih edildiğini sıklıkla dile getiriyoruz. Son dönemlerde sürekli blonde-sarı saç renkleri çok popüler olsa da yukarıdaki gibi hafif tonda renk değişimleri ile kısa saç stillerinde müthiş bir stile kavuşabilirsiniz.

2. Sarı Kısa Pixie Saç Kesimi

Güzel bir ombre modeli… Kısa saçlarda ombre gerçekten harika duruyor. Hel de sarı renk tercih eden bir kumralsanız Tanrım mükemmel bir stile sahip oldunuz demektir. Bu yaza farklı bir giriş yapabilirsiniz.

3. Omuz hizası saçlar için turuncu renk

Omuz hizası saçlarda çok güzel bir kesim ve hafif dalga verilmiş bir model. Öncelikle tercih edilen rengin duruşuna bakar mısınız? Harika duruyor. Gerçekten bu saç renginin bazı yüzlerde çok şık durduğunu itiraf etmeliyim.

4. En beğenilen siyah kısa saç stili

En beğenilen kısa saç stillerinden birisi. Özellikle siyah saçınız varsa ve boyama işlemi yapmayacaksanız kesinlik bu bob stil tam size göre.

5. Beyaz Omuz Hizası Bob Kesim

Yine harika bir omuz hizasında bob kesim saç modeli. Renge dikkat ettiyseniz sarı yerine daha mat sedef beyaz tercih edilmiş. Renklerin saçlar üzerindeki bu duruşu gerçekten insanı mest ediyor. Güçlü saçlarda harika duracaktır.

6. Sarı-Beyaz Ton Orta Kısalık Saç Stili

Küt kesimde oldukça güzel bir renkle donatılmış harika bir saç stili. 2021 yazının ve hatta 2022 ye damgasını vuracak saç stillerinden birisi olabilir.

7. Kısa Pixie Bob Kesim

Orta ve üzeri yaşlar için vazgeçilmez kolay bir saç kesimi modeli. Ancak her yüze hemen hemen uyan ve çok tercih edilen bir kısa saç stilidir.

8. Beyaz-Gri Kısa Saç

Bu tür bob kısa saç kesimleri hangi renk olursa olsun gerçekten çok güzel duruyor. Özellikle oval ve düz yüzlerde çok iyi durduğunu söyleyebilirim.

9. Sarı Hafif Katmanlı Kısa Saç

Küt kesimlerden bir diğer popüler olan model. Bunun rengi sarı ancak beyaza doğru çalınmış bir sarı renk ve oldukça şık duruyor. Hadi ama bu yaz için neden kuaförünüze bu saç stilini uygulamasını söylemiyorsunuz. Bence denemeye değer, ne dersin?

10. Asil bir dokunuş, Karamel Kısa Saç

İş kadınlarında ve daha çok uzun boylu ve sportif fit bir vücuda sahip bayanlarda bu saç stilinin inanılmaz güzel durduğunu söyleyesek ne derdiniz? Gerçekten rengi ile bile harika bir duruş yansıtıyor.

11. Kısa Siyah Saç

12. Kumral Kısa Saç Kesimi

Aşağıdaki gibi güzel bir açılı kesim, şu anda kadınlar için en popüler kısa saç kesimlerinden biri. Sıcak bir saç rengi, koyu kökler ve ombre etkisi de moda.

13. Sarış Bob Kısa Saç

14. Açık Sarı Kısa Bob Kesim

15. Kısa Röfleli Saç Stili

16. Cool Kısa Saç Stili

17. Sarı Kısa Saç Stili

18. Sarı Bob Davetiye Saçı

19. Kısa Mohawk Saç Stili

20. Kısa Dalgalı Ombre Saç

21. Dikdörtgen Yüz Şekline Uygun Kısa Saç Kesimi

22. Bob Saç Stili – Orta Kesim

23. Uzun Kıvırcık Ombre Sarı – Kahverengi Saç

24. Sarı Kısa Saç Bob Kesim

25. Kahverengi Ombre Uzun Saç

26. Kumral Omuz Hizası Bob Saç Kesimi

27. Omuz Hizası Bob Saç Kesim – Müthiş Renk

28. Kahverengi – Karamel Ton Omuz Hizası Saç

29. Kıvırcık Uzun Ombre Saç Stili

30. Bob Sarı Saç Stili – Orta Uzunluk

31. Mavi kaküller ve Kısa Saç

32. Gelin Topuzu veya Örgülü Davetiye Saç Stili

33. Parlak Görünümlü Mükemmel Ombre Saç

34. Sarı Omuz Hizası Saç Modeli

35. Kumrallar için mükemmel bir ombre saç

36. Beyaz renk Kısa Bob Kesim

37. Turuncu ve Kızıl Renk Ombre Uzun saç stili

38. Mavi-Pembe Ombre Detayı

39. Uzun Saçta Düz Ombre

40. Uzun sarı saç

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tarzını Yansıtacak 50 Yeni Saç Modeli | 2021

2021 Yılında En Beğenilen 20 Gelin Saçı Modeli