in

2021’in En İyi 11 Saç Kesimi Trendi

Pandemi dönemi ile birlikte saç kesimi ve saç bakımı kısmen sekteye uğrayan sektörlerden birisi oldu. Ancak kim ne derse desin 2020, saç kesimi için büyük bir yıldı. Birçok ünlü yıldızın pandemi nedeniyle eve kapandığı dönemde sosyal medya hesaplarından saçlarını evde kestiklerini gördük. Saç uzmanları ve kuaförler ise pandemiden dolayı eve kapanan bay ve bayanların yeni tarzlar oluşturduğunu gösterdi. Ayrıca bu tip değişim isteklerinin hem kendinize hem de dış dünyaya hayatınızda bir şeylerin değiştiğinin duyurusu olduğu belirtiliyor.

Aşıların ortaya çıkması ve aşılamaz hızının artması ile artık işletmeler yeniden açıldığından, Nachum’un açıklaması yepyeni bir anlam kazandı. İnsanlar, dünyaya yeniden girerken hayatlarının bu yeni aşamasına işaret etmek için hem rötuşlar hem de tam gelişmiş dönüşümler için sevgili saç stilistlerine geri dönüyorlar.

Dünyanın neredeyse bir yıldır yaşadığı durgunluk nedeniyle saç trendlerinde de bazı değişimler yaşandı. Birkaç saç kesimi trendi 2021’e aktı. 90’ların katmanlı saç stilleri ve kıvırcık modeller gibi yeni saç kesimi trendleri yeniden ortaya çıktı ve popüler hale geldi. Bizde bu yazımızda ülke çapındaki kuaförlerden, müşterilerinin son zamanlarda en çok talep ettiği yaz saç kesimi trendlerini paylaşmalarını istedik.

İstanbul’da çalışan kuaför Bülent Akkuş, bu listede gezinirken yüz şekliniz yerine yüzünüzde hangi özellikleri geliştirmek istediğinizi aklınızda bulundurmanızı tavsiye ediyor. Bülent bey: “Siz ve stilistiniz, bu şeylerin doğru şekilde çerçevelendiğinden emin olmak için bir eylem planı oluşturabilirsiniz” diye ekleyerek “Bunu olumlu bir deneyim haline getirmeli ve günün sonunda en önemli şey olan yeni stilinizi kutlamalıyız” diyor.

Sizin için 2021 yılında en çok tercih edilen 11 saç modelini derledik. Listemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

Dalgalı Orta Kesim Saç

Kilitlendikten sonra daha fazla kadının sargılarını kucaklaması ile, sevişme kesimi, farklı uzunluklar ve patlamalarla denemeler yapmanın eğlenceli bir yolu haline geldi – tüm bu süre boyunca o serin, canlı görünümü devam ettirdi.

Uzun at kuyruğu modeli

Son zamanlarda her yerde kefal görüyoruz. 80’leri tanımlayan kesimin modern versiyonu biraz daha soğuk. Kuaför Bryce Scarlett, “Bunlardan çok daha fazlasını, özellikle biraz daha uzun, daha az şiddetli versiyonlarda [alıyoruz]” diyor.

Saç üzerinde katmanlı model

Alttan Kesilmiş Saç Modeli

[Onlar] çok uzun süre evlerinde kapalı kaldılar ve hem çok kolay hem de evde yaratamayacakları bir şey giymenin gerçek ihtiyacını hissediyorlar,” diye açıklıyor Sharpton. kendi başınıza inanılmaz alt kesim. Kuaföre dönüş gerçekten kapıları açtı ve insanlara gerçek bir saç kesimi yapma lisansı verdi.”

Alttan Kesim Modeli 2

Bu modelde de yine 90’ların esintisi mevcut ancak daha özel bir kesim ve çoğunlukla beyaz yakalı iş kadınlarının tercih ettiği bir kesim.

Curtain Bang saç modeli

Rihanna, Jennifer Lopez ve Anne Hathaway gibi sayısız ünlüde gördüğümüz gibi, kuaförler perde patlamalarının bir an yaşadığını doğruluyor. Elmacık kemiklerinizi öne çıkarmak istiyorsanız Brown bu retro püskülü tavsiye ediyor. Makyaj çantanıza dokunmadan aydınlatıcı olarak düşünün.

Blunt Saç Modeli

Omuzlarınızın çok üstüne çıkmak istemiyorsanız, bunun yerine kör uçlu bir lob almayı düşünün. Hepsinden iyisi, bu uzunluk tüm yüz şekillerini ve saç tiplerini düzleştirir, diyor Farel. Bununla birlikte, kendiniz yapmak ne kadar kolay görünse de, uçların düzgün ve tek tip olmasını sağlamak için hassasiyet gerektiğini belirtiyor.

Dalgalı Kısa Saç Modeli

Kuaför Christin Brown, “Birçok insanın yapmayı dört gözle beklediği tek şey, 2020’nin çoğuyla birlikte biraz saç kesmek. Uzun boylardan sevişmeye, hatta bir periye kadar gitsin, insanlar onu bırakmaya hazır. “

Ekstrem Kısa Kıvırcık Saç Modeli

Daha az saçla çalışıyor olsanız da, bu onu ihmal etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Tellerinizi nemli tutmak için bir saç kremi aldığınızdan emin olun.

Baskın Bob Saç Kesimi

Kısa göğüsler iyi bir bakım gerektirir, ancak şu anda hala bu trend gibi kırpılmış kesimler görüyoruz. Bob saç stilisti Sunnie Brook Jones’un bir versiyonu, sezona hakim olacağını söylüyor “derin bir süpürme ile künt ve canlı.

Pixie Kısa Saç Kesimi

Pixie Yeni Model

Pixie Bonus

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin 31 Kısa Saç Modeli [2021]

Tarzını Yansıtacak 50 Yeni Saç Modeli | 2021