in

30 Kahverengi Saç Tonu [2021]

Dumanlı kahverengi, tozlu kahverengi ve gümüş kahverengi – bunlar dünyayı fethetmiş kül-kahverengi saç rengiyle eşanlamlıdır. Sarı saçlı meslektaşı şeklinde, o süre kül-kahverengi saç popüler değildi. Zaman içinde, dumanlı gözleri gizemli görünmek isteyen bayanları çekti. Ashbrown en fazlaca yönlü saç renklerinden biridir. Fazlaca fazla ağartma gerektirmez bundan dolayı saçınızı tamamen sarı yapmak zorunda değilsiniz. Esmerden sarışına muhteşem geçiş rengi. Ek olarak, Ash Brown saçınıza parlak bir tesir getirir ve saçınıza daha çok derinlik katar.

İşte külden atlamaya başlamadan ilkin bilmenizde fayda olan birkaç şey.

Kahverengi saçlar hakkında bilmeniz gerekenler

  • Eğer sarı saçlarınız var ise, saçınızı bir tek külden geçirirseniz boyamanız gerekir. Saç renginiz esasen açık olduğundan, daha koyu bir ton almak kolaydır. Evde saçınızı boyadığınızda, kutudaki renk, verilen talimatlara nazaran uygularken saçınızın benimseyeceği renktir.
  • Eğer kahverengi saçlarınız var ise, ne kadar açık ya da koyu olduğuna bağlı olarak bazı çamaşır suyu ve kül gölgesinin varyasyonlarını uygulamanız gerekecektir. Koyu kahverengi saçlar birazcık ağartma ve koyu kül rengine gerekseme duyabilir. Orta ve açık kahverengi için, seçtiğiniz tek bir küllük rengi gerekir.
  • Siyah saç koyu renkli olduğundan ağartılmalıdır. Endişelenmeyin, bir tek siyahtan kahverengiye ve sarıya geçiş yaptığınız için onu fazla ağartmanıza gerek yok.
  • Saçınızı evde boyarsanız, güvenlik önlemleri almanızı rica ediyorum. Boyayı uygularken lastik eldiven kullanın. Saç çizgisi süresince Vazelin uygulayın ki boya cildinizi lekelemesin. Boyamaya aldırmadığınız eski giysileri giyinin ve talimatları dikkatlice izleyin.
  • Cilt renginize hangi rengin uyduğundan güvenli değilseniz, kuaförle konuşun. Ustalaşmış bir görüş almak devamlı iyidir.
  • Dişbudak kahverengi hakkında en iyi şey, gül altın, duman mavisi ve denim maun şeklinde renkler vurgulamalar için kullanıldığında hakikaten göze çarpıyor olmasıdır. Fazlaca yönlü bir renk olan Ash Brown, dumanlı bir efektle eşleştirildiği saç rengini verir. Bununla birlikte pastel renklerle inanılmaz derecede iyi çalışıyor.

30 Kahverengi Saç Tonları

1. Tozlu Kül Braunx

Bu tozlu küllü saç yeşil çay gibidir – kazanılmış bir tat gerektirir. Bu görünümü elde etmek için kuaförünüzden tozlu, kül rengi kahverengi bir balayage isteyin. Balayage, saçınızı fırça kullanmak yerine serbestçe boyamanızı elde eden bir tekniktir.

2. Kül kahverengi boyut

Instagram

Kül Kahverengi, kilitlerinize doku ve hacim katabilir. Bu görünümü elde etmek için kilitlerinize hafifçe kahverengi vurgular ilave edin. Saçınızı kabarık ve hacimli yapmak için el sallayın.

3. Cappuccino Kül Kahverengi Saç

Instagram

Esmer-sarışın trendi şu anda moda. Bunun sebebi pastel renkler ve tozlu nüansların Millennials’ta kazanmasıdır. Bu çarpıcı saç görünümünü oluşturmak için tozlu bir sarı gölgeye karışan çamurlu bir kül rengi kahverengi seçin.

4. Parlak Koyu Kül Kahverengi

Instagram

Bayanlar saçlarının daima parlak görünmesini ister. Hiçbir parlaklık asla fazlaca fazla değildir. Eğer inceltme saçınız var ise, kumral saç rengiyle birazcık kontrast ilave edin. Daha canlı hale getirmek için düz olarak şekillendirin ve aşağı doğru kıvırın.

5. Çilek Külü Kahverengi

Instagram

Asla yansız görünümlü bir giyim giydin ve bu muhteşem görünümü bulduğunu idrak etmek için kırmızı bir ruj ekledin mi? Bu kahverengi çilek külü karışımı saçın üremesidir. Kıllı kahverengi saçlı çilekli sarışına dokunmak buklelerinizi hafifletmek için yeterlidir.

6. Sıcak tonlu Ash Brown karışımı

Instagram

Esmer sarı saçlı bir sarı saçlı kasvetli olmak zorunda değildir. Koyu kahverengi köklerden sarı saçlı uçlarına geçmek için birazcık dumanlı kül rengi sarı saçlı ilave edin. Kış için muhteşem görünüyor. Sıcak ton, turuncu, sarı ve altın şeklinde renklerle iyi çalışır.

7. Derin Kahve Kül Kahverengi

Instagram

Sabahları kahve kokusunu asla farkettiniz mi? Devamlı günümün yoludur. Bu koyu kahve kül rengi bana onu hatırlatıyor. Saçınızdaki koyu kahverengi atımlara hoş bir dokunuş katar.

8. Açık Kül Kahverengi

Instagram

Tüm hayatınız süresince kahverengi saçlara sahipseniz ve sarıya geçmek istiyorsanız, bu saç rengiyle başlayın. Kül kahvesinin bu açık tonu karanlık, kirli bir sarı saçlı, zamanımızın en moda sarışınlarından biri.

9. Altın Kül Kahverengi

Instagram

Altın – ister sev, ister nefret et, devamlı iyi göremediğin izlenimini veriyor. Bu altın renk tonunun külden yapılmış şeklinde göründüğünü inkar edemezsiniz. Saçınızı zenginleştirir ve besler.

10. Kül esmer boyut

Instagram

Birçok kahverengi tonunun bulunduğunu biliyoruz: kül kahverengi, orta kahverengi, açık ve koyu kahverengi. Ve çilekleri unutmamak ve kahverengiye gül. Sıralama devam ediyor. Birden fazlaca gölgeli dişbudak rengi kullanarak, saçınıza fazladan boyut ekleyebilir ve daha kalınca görünmesini sağlayabilirsiniz.

11. Klasik Kül Kahverengi

Instagram

Kül-kahverengi kıllara çoğu zaman küflü kıllar denir. Demlenmiş kül rengi, kahverengi buklelerinize dumanlı bir görünüm kazandırır. İdeal olarak, klasik dumanlı kahverengi görünüm havalıdır, sadece cildinizin rengine sıcak renkler de ekleyebilirsiniz.

12. Koyu Kül Kahverengi

Instagram

Kahverengi bukleleriniz bulutlu su kadar derin ve karanlıksa, umutsuzluğa kapılmayın! Koyu kül kahvesi esrarengiz bir halde gizemlidir. Koyu kahverengi saça kül ilave ederek, saçlar yüz şeklini ve yüz özelliklerini vurgulayarak daha yumuşak görünebilir.

13. Koyu-aydınlık Kül Ombre

Instagram

Ombre bir süredir önder saç modeli trendi. İster soğuk bir kış isterse sıcak bir yaz olsun, ruh halinizi iyileştirmek için bir ombre bulabilirsiniz. Tatilinizdeki muhteşem, güneş öpücüğü görünümünü kaçırmak istiyorsanız, bu küllük kahverengi ombreyi deneyin. Güneşte parlayacak ve bazı kafaları çevirecek!

14. Çamurlu Kül Kahverengi

Instagram

Hava derhal yağmurun derhal arkasından Petrichor yada koku dolu. Bu mükemmel bataklık kokusu kalbimi mutlu ediyor. Bu mükemmel dünyevi dişbudak kahverengi saç rengini hatırlayın. Düşmek için idealdir.

15. Ashbrown Balayage

Instagram

Saçınızın saç şeklinin dalgalar halinde hacimli olabileceği iyi bilinmektedir. Bu güzel hafifçe kül karışımı ile birleştirin ve bir kazanan var. Açık kahverengi, kül kahverengi ve koyu kahverengi şeklinde üç rengin saçınız için neler yapabileceği şaşırtıcı! Görkemli görünüyor değil mi?

16. Sarı – kahverengi saç tonu

Instagram

Bazılarımız bir tek bronzlaşan ve bronzlaşmış bir saçla geri dönmek için kaçışlarımızı planlıyor, diyorlar ki, tatile gittik diyebiliriz. Bu açık kül kahverengi saç rengi, hemen hemen karşılaştığım muhteşem saç görünümünü sağlar. Tasarlandığı dalgalar, çekiciliğine katkıda bulunuyor.

17. Kış güneşi saç tonu karışımı

Instagram

Deadvlei, dünyanın en güzel yerlerinden biridir. Namibya’da bulunan küllük kumunda ölü kahverengi ağaçlar vardır. Tehdit edici geliyor, fakat bu başka bir şey değil (google, ne demek istediğimi görmek için). Üç boyutlu kahverengi ağaçların küllük kumundaki kombinasyonu çarpıcı bir saç rengi karışımına yol açabilir. Dene!

18. Buzlu Orman

Instagram

Kışın asla orman gördünüz mü? Karın altındaki kabuğun kahverengisini görebilirsiniz. Ahşabın kendisi değişik nüanslara haiz. Mat kahverengi kılların bu güzel karışımının esin kaynağı olduğundan inanırım Nefes kesiciydi, değil mi? Sarı saçlı renk tonu güneş ışınlarına benziyor. Muhteşem!

19. Şampanya Kül Kahverengi Balayaj

Instagram

Şampanya kutlamaları simgelemektedir ve Ash Brown kutlanması ihtiyaç duyulan bir saç rengidir! Koyu kahverengi ve şampanya sarısı renginin kül rengi kahverengi nüanslarla karışımı bu mükemmel. Altın ve çıplak makyaj ile bilhassa iyi görünüyor.

20. Pembe Kül Kahverengi

Instagram

Pastel pembe şu anda her insanın ağzında. Her hanım saçın yanında olmak ister. Eğer benim gibiyseniz, parlak pembe istemezsiniz. Kahverengi buklelerime yakışan pembe bir pembeyi severim. Bu fotoğraf bir tek benimle konuştu. Pembe ışık açık, sadece kül rengi kahverengi içiyor.

21. Karanlığa karşı ışık

Instagram

Açık ve koyu arasındaki mücadelede saç renkleri devamlı kazanır. Bu saç rengi karışımına bir göz atın: Saçınıza doku ve hacim katmak için açık ve koyu kül kahvesini birleştirin. Koyu renkli kökler sesi daha da vurguluyor ve yüzünüzü ince ve uzun gösteriyor. Işık bariyerleri hoş bir kontrast sağlar ve yüz özelliklerine odaklanırken yüzünüzü yumuşatır.

22. Kar sırlı kül kahverengi

Instagram

Platin renkli vurgular ile vurgulanan dişbudak rengi bir görünüm kış için mükemmeldir. Platin renkli vurgular esmer rengin parlamasını sağlar ve görünüşe doku katar. Açık kahverengi bukleler görünümüne kışın iyi çalışacak bir ısı verir.

23. Kül tonları

Instagram

Kül tonları yalnızca kabul edilebilir solma tonlarıdır. Saçınıza acıklı bir görünüm ile dumanlı bir görünüm kazandırır. Solmuş görünüyorlar, sadece organik saç renginize vurgu yapıyorlar. Fazlaca açık saç rengini fazlaca açık istiyorsanız, birazcık kül ilave edin ve duman renginde bir boyaya bayılırsınız.

24. Kül Kahverengi

Instagram

Kül-kahverengi saçları donuk değildir. İlginç görünüyor ve burada gördüğünüz zencefil kahverengi şeklinde öteki renkleri vurgulamak için iyi çalışıyor. Nefes kesici!

25. Sarı saçlı Balayage

Instagram

Esmerler için sarı saçlara geçiş büyük bir risktir. Saçınızı ağartmanız gerekir, ki bu da ona zarar verir. Köklerde epilasyon folikülünüze hakikaten zarar verebilir. Birçok hanım saç dökülmesi yaşamıştır. İşte bir alternatif: Tamamen sarı saçlı olmak yerine, balayage tekniği ile meydana gelen bir sarı saçlı ombreyi tercih edin. Bu köklerinizi hasardan korur. Köklerinizi beyazlatmak yerine, kahverengiyi örtmek için birazcık kül ilave edin.

26. Smokey Boyutları

Instagram

Kahverengi saçlar kül sarı aksanlarla vurgulanırsa, bu hakikaten sizin lehinize çalışabilir. Bir tek çoraplarınızı sunmakla kalmaz, bununla beraber yüzünüzü çerçeveleyen saçınıza fazladan boyut verir. Düello meydana getiren saç renkleri cilt renginizi ve göz renginizi vurgular.

27. Parlak kül kahvesi

Instagram

Kül-kahverengi saçları ceberrüt görünmeden gizemlidir. Okuldaki beraberce dost olan, en iyi notlara haiz, yanlış gidemeyen ve geleceği onun önünde olan bu sevgili kıza benziyor. Yapmış olduğu şey için ondan nefret ediyorsun, fakat onu olduğu şeklinde seviyor. Kül-kahverengi saçları derin ve ılımlıdır ve saçınızı kalınca ve şehvetli gösterir. En iyi yanı, yağ yada köpükle uyguladığınızda saçınıza daha çok parlaklık kazandırmasıdır, böylece parlak bukleleriniz olur.

28. Açık kahverengi saçlı

Instagram

Açık kahverengi saçlara sahipseniz ve dünyayı sarsan pastel hareketlere katılmak istiyorsanız, bu saçlara bakmayı deneyin. Sıcak, dumanlı bir görünüm için açık kahverengi buklelerinize küller ilave edin. Bu düzmece pastel görünüm pembe bir ruh hali yayıyor.

29. Mousy Brown Balayage

Instagram

Şişman, Duff, hepsi bu, habersiz, Kadın Congeniality, Princess Diaries … Makeovers içeren filmlerin sıralaması uzayıp gidiyor. Doğru, hanımefendiler iyi bir makyajı sever. Bu yoğun külden balayaja haiz bir makyaj sizi yeni bir kişilik yapmak için kafi olabilir.

30. Gümüş kahverengi saçlı

Instagram

Gümüş saç, en fantazi saç renklerinden biridir. Metalik ve serin, bununla beraber süper parlak. Trende ayak uydurmak istiyorsanız, bir gümüş kül rengi seçin. Kahverengi gölge kökü bu görünüme güzel bir derinlik ve boyut verir.

Ashbrown, kitap kurtlarını, fena kızları ve seçkinleri bir araya getiren fazlaca yönlü bir renktir. Bu küllük saç renkleri sıralaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorum ve seçiminizi bana bildirin!

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kızlar için 10 tane Hint saç modeli 2019-2020

Küçük yaştaki kızlar için 10 sevimli ve kolay saç şekli