in

40 Adet Kızıl Saç Stili | 2020-2021

Kızıl saç stillerinin sadece ünlüler tarafından tercih edildiğini mi düşünüyorsunuz? Veya sadece ünlüler tarafından kullanılan iddialı bir saç stili mi? Ülkemizde dizi oyuncuları ve daha birçok medyatik güzelin son dönemlerde kızıl saç kullandığını biliyoruz. Belki de bunlar arasında kızıl saçın en çok yakıştığı isim Mine Tugay olabilir. Ancak kızıl saç modeline sahip kişilerin acaba gerçekten saçlarının böyle olduğunu mu yoksa sonradan mı boyattıklarını merak ediyoruz.

Gerçek kızıl saça sahip oyuncu ülkemiz topraklarında nadir bulunuyor. Bunun nedeni tamamen ırk ile ilgili çünkü kızıl saç daha çok anglo-sakson ve iskandinav ülkelerinde görülen bir doğal saç türdür. Dolayısıyla ülkemizde bu saç stili çok sevilmesine rağmen doğal olanları çok nadirdir. Geneli sonradan boyamadır. Ama birçok yüz şekline de inanılmaz yakışan bir renk, bunu kabul edelim 🙂

Saç modeliniz değiştirmek istiyorsanız eğer uzman kuaförleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuda 20 yıllık deneyimi olan Bülent Akkuş (Bülent Hair Design) 2021 yılında da kısa saç modelinin çok fazla tercih edildiğini ve bayanların saç kesimine ve boya için kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

40 Doğal Kızıl Saçlı Kadın Oyuncu

Her aktrisin adı göründüğünde, siz ve arkadaşlarınız, söz konusu aktrisin naturel olarak dünyaya gelen bir kızıl olup olmadığını düşünürsünüz. Bugün dünya çağında ünlülerden derlediğimiz gerçek boyama olmayan kızıl saç modellerini göstereceğiz.

1. Isla Fisher

Bu Avustralya güzeli, Umman’daki İskoç ebeveynleriyle dünyaya geldi. İlginç değil mi? Gençken, tv reklamlarında yer almış olduğu sırada iş yapıyordu. Ayrıca Hollywood filmlerinde oynadı. Genç yetişkinler ve çocuk kitapları için iki romanı bulunuyor. Yalnız saçı çok iyi durmuyor mu? Ne dersiniz? Isla doğal bir kızıl ve tüm filmlerinde de kızıl saç kullanmıştır.

Otacı Saç Kremi Naturway Sarımsaklı

Harika saçların olsun istiyorsan bakım yapmalısın

  • 500 ml

2. Madelaine Petsch

Madelaine Petsch bizlere Cheryl Blossom olarak esin verdi. Riverdale , Kırmızı rengi tercih etmiş olduğu için malum bir karakterin yanı sıra, bir Coca-Cola reklamında da rol aldı. Üstelik beş yaşlarında iken dans ve tiyatro dersleri aldığını biliyor muydunuz?

Doğal bir kızıl mı?

Evet, Madelaine Petsch naturel bir kızıl saçlı.

L’Oreal Botanicals Argan Ve Aspir Özlü Saç Kremi

Saç kremi ile saçlarını besle

  • 200 Ml

3. Karen Gillan

Karen Gillan en sevdiğim aktrislerden biri. Kızıl saçın inanılmaz iyi durduğu bir güzellik. Sırasıyla Doctor: Who, Galaxy 1 ve 2 Muhafızları ve Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı film ve dizilerinde oynadı.

Doğal bir kızıl mı?

Evet, Karen İskoç bir kızıl.

Harika bir saç maskesi kullanmaya ne dersin?

  • 200 Ml

4. Nicole Kidman

Superstar Nicole Kidman, oyunculuk kariyerine Avustralya’da başladı. İlk Hollywood filmi sonrasında evlendiği Tom Cruise ile tanıştığında saçları kızıldı. Oscar, Emmy, Altın küre olmak üzere pek çok ödül aldı. Hawaii’de doğduğu için ABD ve Avustralya’da çifte vatandaşlığı bulunduğunu biliyor muydunuz? Onun takma adı “Aden yıldızı” anlamına gelen Hokulani’dir.

Doğal bir kızıl mı?

Bu Avustralya güzelliği hakikaten doğal bir kızıl. Aslında bazı filmlerinde siz onu sarı saçları ile tanıdınız ama orjinali kızıl

5. Amy Adams

Amy Adams bir balerin olmak istedi, fakat müzikal tiyatronun ona daha fazlaca yaklaştığını fark etti. Süpermen Dönüyor (Brandon Routh) ve Çelik Adam filmleri gibi yapıtlarda rol aldı. Bunun yanında birçok filmi mevcut.

Doğal bir kızıl mı?

Hayır değil! Adams doğal bir sarışındır. Rol gereği saçlarını kızıl yaptı ve sonra hep o şekilde kalmaya karar verdi.

6. Julianne Moore

Julianne Moore oyunculuk kariyerine televizyonda başladı. As dizisinde tertipli bir görevi vardı. Dünya Dönüyor filminde oynadı ve drama rolleri için birçok ödül ve adaylık kazanmıştır. Çocuk kitapları dizisinin yazarıdır. Julie Smith ve Julie Anne Smith isminde kadın oyuncular olduğundan, ilk adını annesinin adıyla (o Julianne idi) birleştirdi ve babasının göbek adı Moore’u soyadı olarak aldı.

Doğal bir kızıl mı?

Moore, doğal bir kızıl. Kızıl saçlı ve çilli olduğundan okulda alay edildi. Çoğu zaman “çilli çilek” olarak anılırdı. Yarı-otobiyografik çocuk kitabı “Freckles Strawberry” kitabını çocuklarına yazdı, böylece birbirlerini olduğu şeklinde takdir ettiler.

7. Christina Hendricks

Christina Hendricks, Joan Harris’teki rolüyle tanınıyor. Annesi Amerikalı psikolog olarak çalıştı. Babası İngiltere’den geliyor ve ABD Birleşik Devletleri Orman Servisi’nde çalışıyor. Esquire dergisi tarafınca Yaşayan En Seksi Hanım seçildi. Akordeon çalabildiğini biliyor muydun?

Doğal bir kızıl mı?

Hayır.

8. Alyson Hannigan

Kimse onu ​​Willow Rosenberg ve Lily Aldrin olarak tanımıyor? Alyson Hannigan, Yahudi ve İrlanda kanıdır. 4 yaşlarında oyunculuğa başladı ve 11 yaşlarında Hollywood’a taşındı. Psikoloji alanında derecesi var. İnanılmaz güldürü duygusu ve zamanlamasıyla tanınır.

Doğal bir kızıl mı?

Hayır değil. Hannigan naturel bir esmer..

9. Alicia Witt

Alicia Witt, dünyadaki rolleriyle tanınıyor. Keyifli, Akşam Yemeği, İkiz Tepeler, Doğaüstü , ve Hallmark filmleri. Shakespeare’i okurken, beş yaşlarındayken David Lynch tarafınca ortaya çıkarıldı.

Doğal bir kızıl mı?

Alicia Witt doğal kızıl saçlı.

10. Bridget Regan

Bridget Regan şeklinde birçok tv dizisinde rol aldı. Arayıcı Efsanesi, Beyaz Yakalı, Gizmen Carter. ve son vapur , Fakat Jane’deki Rose Solano rolünü Başak burcu , daima en gülünç olacak.

Doğal bir kızıl mı?

Evet. Bu İrlandalı Amerikan kızının naturel kırmızı ve kıvırcık bukleleri var.

11. Amy Yasbeck

Amy Yasbeck’le ilk tanıştığımda Maske Onu Megan Mullally için yanlış anladım. Sonrasında kim bulunduğunu öğrendim, Pretty Woman yardımıyla. Lübnan ve İrlanda kökenli. Her iki ebeveyn de öldükten sonrasında New York’a taşındı. 2003’te dizideyken ölen erkek oyuncu John Ritter ile evliliğe ilk adımını attı. 8 Rahat Kurallar prova yaptık. Kocası Amy’nin karısı olamayacak kadar genç bulunduğunu biliyor muydun? Mesele çocuk 14 yaş küçükken

Doğal bir kızıl mı?

Evet. O doğal bir kızıl!

12. Lauren Ambrose

Lauren Ambrose, Claire Fisher’in Six Feet Under ve Jilly Kitzinger’ın rolleri ile tanınır. Torchwood , Eliza Doolittle şeklinde görünmüş olduğu için içerideydi. Benim güzel kadın ve aynı Müzikalde Tony, Müzikal En İyi Hanım Oyuncu branşında Tony Ödülü’ne aday gösterildi.

Doğal bir kızıl mı?

Evet, Ambrose, İrlanda kanı yardımıyla doğal bir kızıl saçlı.

13. Renee Olstead

Renee Olstead Norveç kökenli ve sekiz yaşından beri oyuncu olarak oynuyor. O görevi için bir ödül kazanmıştır.

Doğal bir kızıl mı?

Saç rengini sarıya çevirse de, benim düşünceme nazaran, kızıl saçlar onun için kesinlikle daha iyi görünüyor. Doğal bir kızıl kendisi…

14. Kate Mara

Kate Mara, 1997 senesinde Hukuk ve Seviye bölümünde oyuncu olarak göründü. Pek fazlaca filmimizde ve dizide beğendi Kartlar Evi ve atıcı iştirak etmiştir. Tiyatro eğitimi almış olduğu Tisch Sanat Okulu’na kabul edildi. Futbol ile olan bağlantılarını biliyor musun? Büyük büyükbabaları New York Giants ve Pittsburgh Steelers, Tim Mara ve Art Rooney Sr.’nin kurucularıdır.

Doğal bir kızıl mı?

Evet. Kate Mara İrlandalı, Alman, İtalyan, Fransız Kanadalı ve İngiliz kanından gelir, bu da kızıl saçlarının gerçek ve naturel olduğu anlamına gelir.

15. Emma Stone

Oyunculuk becerileri ona bir Oscar, bir BAFTA ve bir Altın Küre kazanmıştır. Annesini, oyuncu olmaya ikna etmesi için Project Hollywood isminde bir PowerPoint sunumu sundu. Alaycı kraliçeyi rollerinin çoğunda oynadığı bilinmektedir.

Doğal bir kızıl mı?

Emma Stone doğal kızıl değil.

16. Catherine Tate

Büyükanne Nan, genç Lauren Cooper şeklinde dünyaca ünlüdür. Donna Noble’a ulaşmadan ilkin birazcık mendil alacağım. Catherine Tate, gülünç bir dahi olarak bilinir. Onun karakteri Donna Noble, doktorun en iyi arkadaşlarından biri olarak kabul edilir. Tabip Kim , Ek olarak ABD versiyonunda Ofis Nellie şeklinde davrandı. Fazlaca fazla sahne emek vermesi yapıyor. Hiçbir şey hakkında fazlaca ado ) ve ek olarak güldürü skeçleri yapmış oldu.

Organik bir kızıl mı?

Eğer var ise, Tate’in niçin bu kadar mutsuz bulunduğunu merak etmeliyim. Bu onun naturel kızıl saçları. Evet, doğru duydun. Kızıllar için başka bir yengi. Yaşa!

17. Hollanda Roden

Shutterstock

Hollanda Roden içinde olduğundan bilinir Genç kurt Lydia Martin fazlaca büyük bir fanatik kitlesine haiz olduğu yerden oynuyor. Ek olarak Britney Spears parfüm reklamlarında yer aldı. O da girdi Gray’in Anatomisi, Yabancı Otlar, Yitik, ve Suçlu Zihinler üstünde. UCLA’da moleküler bir biyoloji uzmanı bulunduğunu biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Evet, evet ve yüzlerce kez evet! Holland Roden hakkaten naturel bir zencefildir.

18. Bella Thorne

Shutterstock

Bella Thorne CeCe Jones rolünü yapan. Salla!Zendaya’nın yanında en fazlaca hatırlananlar. Dizide görünmeden ilkin birçok filmimizde rol aldı. Aşka Meşhur yine televizyona döndü. Adam Sandler’ın genç kızı olarak Blended’da oynadı ve Duff Lisenin klasik, popüler kız antagonisti olarak. Oyunculuk, şarkı söyleme ve dans etme mevzusunda hakkaten iyi olduğundan üç yönlü bir tehdit. Onun meşhur müzisyen Ashley bulunduğunu biliyor muydun? Alvin ve Sincaplar: Yol Yongası söyleniş?

Organik bir kızıl mı?

Hayır. Bella Thorne naturel bir sarışındır, sadece kızıl saçları tercih eder. Kızıl saçlarını o denli fazlaca sevmiş oldu ki, Disney yine sarı saçlarını boyamak istediğinde ağladı.

19. Amanda Righetti

Shutterstock

Grace Van Pelt’i kim seviyor? Mentalist değil? Oynadığı oyuncu da görkemli. Righetti şeklinde filmlerde olmuştur 13. cuma ve Perili Tepedeki Evine Dönüş iştirak etmiştir. Ek olarak CSI’deki The CS’de yine eden rolleri vardı: Vaka Yeri İncelemesi ve çevre , 2011-2012 yılları aralığında çalışırken hamile bulunduğunu biliyor muydunuz? Mentalist döndü? Bunu söyleyemezsiniz şu sebeple Grace’e hamileliği gizlemek için belli açılardan gösterdikleri görülmüştür.

Organik bir kızıl mı?

Hayır o değil! Organik bir sarı saçlı olması gerekiyordu fakat fazlaca fazla vurgunculuk var. Hatta bazıları onun naturel bir esmer bulunduğunu söylüyor.

20. Analeigh Tipton

Shutterstock

Hatırla ANTM Kazanan Analeigh Tipton? Yavaş yavaş başladı fakat tüm taraftarların ve hakimlerin kalbini kazanmaya devam etti. O zamandan beri içeri girdi. Deli Aptal Aşk ve İki Gecelik Stand ortaklık ve A sıralamasında bir isim yapmış olacaktır. İki buçuk yaşlarında paten halletmeye başladığını biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Hayır, fakat olmalı! Organik saç rengi kahverengidir. Saç renginin çalışmasını sağlar, sadece kırmızı ona sihir şeklinde görünür.

21. Jessica Chastain

Shutterstock

Joelene, Zero Dark Otuz, Molly’nin oyunu … sıralama uzayıp gidiyor. Jessica Chastain kendisi için bir isim yapmış oldu ve bir çok filmimizde kuvvetli bayanlar gösteriyor. Altın Küre ve iki Oscar adaylığı var. Prestijli Juilliard Okulu’nda okudu. Freckle Films adlı yapım şirketinin ve yapımcısının kurucusudur. Chastain’in gençken kadın oyuncu olduğundan yalnız bulunduğunu biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Evet! Bu yıldız, doğuştan kızıl saçlı bir kraliçedir ve onu neşeyle gösterir!

22. Judy Greer

Shutterstock

Judy Greer, bir oyuncu olarak rolüyle tanınıyor ve umutsuzca gereksinim duyduğumuz eksantrik, alaycı arkadaşını oynuyor. 27 şeklinde birçok filmimizde var. Elbiseler ve yenisi cadılar bayramı İçinde aslolan rol oynadığı (Tanrıya şükür!). Eğer hatırlamıyorsanız, içeri içe dönük ve intihar eden bir kız olarak oynadı. Hanımefendiler ne ister , Ek olarak Arrested Development, Philadelphia’da Her Vakit Güneşli ve Kaliforniya’da başrol oynadı. Maymunlar ve Cornelia Gezegeninin Şafağında oynadığını biliyor muydun? Maymun gezegeni için harp?

Organik bir kızıl mı?

Hayır. Judy Greer naturel kahverengi saçlı. Saçlarını kırmızıya boyadı, kısaca seri Hanımefendi Rehberli Jennifer Aniston’dan değişik görünüyor.

23. Molly Ringwood

Shutterstock

anımsamak Kahvaltı kulübüne, on altı mum, ve Güzel pembe ? Molly Ringwald “o” kızdı ve Riverdale’e döndüğü için fazlaca mutluyum. İlk erkek oyuncu görevi dizideydi Yaşamın Gerçekleri.80’lerin simgesiydi. Hem de bir müzisyen ve yazar. Beş yaşlarında hareket etmeye başladığını biliyor muydun? Fındık faresi yapımında rol oynadı. Alice aynadan ,

Organik bir kızıl mı?

Au naturel! Archie Andrew’un annesinin kızıl saçının ikonunu oynamasına şaşmamalı.

24. Jayma Mays

Shutterstock

Jayma Mays, Glee’de Emma Pillsbury ve Charlie Andrews’deki rolleriyle bilinmektedir. kahramanlar , ve Grace Winslow içeride Şirinler , Mükemmel güldürü zamanlaması için bilinir. O da oynadı Çirkin Betty ve Switchfoot’tan şarkıya müzik videosunda uyanış , Mahalli bir radyo istasyonunda çalıştığını ve ölüm ilanlarını okuduğunu biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Oui! O kesinlikle naturel bir kızıl.

25. Gül Leslie

Shutterstock

Jon Snow ve Ygritte’nin aşk hikayesi, onları canlandıran oyuncular yardımıyla asla unutulmaz. İskoç kızı Rose Leslie’de Downton Manastırı ve Taht Oyunları Maia Rindell’in katılmış olduğu şeklinde. BBC radyosunda çalıştı ve ilk vizyonu için BAFTA kazanmıştır. Yeni kent , Onuncu doğum gününe kadar bir kalede büyüdüğünü biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Evet. Ygritte, yanan kırmızı saçlı bir yabani hayvandır. Rose Leslie görevi aldı şu sebeple kendisi naturel bir kızıl. Bu duyduğum yüksek bir alkış mı?

26. Gillian Anderson

Shutterstock

* Açılış mevzusu Cue X dosyaları *

Gillian Anderson oyuncu ve yazar. Hem de bir aktivist. Adı için birçok oyunculuk ödülü var. İnanılmaz tiyatro emekleri yapmış oldu ve fazlaca acıklı bir filmimizde yer aldı. Fakat onu internasyonal alanda meşhur meydana getiren FBI Hususi Gizmen Scully olarak görevi. Adı için birçok ödülü var. Gönüllü bir OBE bulunduğunu biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Hayır, Scully yalan söylüyor! Anderson doğuştan esmer. İş için saçlarını kırmızıya boyadı. Bunun için bir peruk taktı Gizli saklı Dosyalar Revival. Rolünüz Dava Çoğumuz biliyoruz ki sarı saçları talep etmek Dana Scully’nin en sevdiğimiz kızıl saçlı bulunduğunu biliyor.

27. Heather Graham

Shutterstock

Heather Graham oyunculuk kariyerine genç bir güldürü filmi ile başladı. Sürücü ve Eczane Kovboy Kullanma Lisansı , O zamandan beri birçok başka film ve dizide rol üstlenmekte. Internasyonal Çocuk ve iklim değişikliği mevzusunda kararlıdır. Tam gün oynamak için UCLA’yı bıraktığını biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Hayır. Heather Graham doğası gereği koyu sarı saçlı. Kendisi doğru hissetmesine karşın, naturel bir kızıl değil.

28. Molly C. Quinn

Shutterstock

Alexis Castle, kalenin mükemmel kızı olarak kalbimizi çaldı. Molly C. Quinn o zamandan beri uzun bir yol kat etti. Tiyatro gösterileriyle tanınır. Prenses Bloom’un ardındaki ses. Winx Club ve süper kız süpermen : bağsız , Howard’ın randevusu bulunduğunu biliyor muydun? Galaksinin Gardiyanları 2 oynar?

Organik bir kızıl mı?

Evet! Ve kanıtlamak için Twitter’da kendisini yayınladığı bir çocukluk fotoğrafı var!

29 Debra pirinç

Shutterstock

Debra Messing daima benim için Grace Adler olacak. Yahudi ve Brooklyn’de büyüdü. Birçok tv dizisinde yer aldı. Av ve Ned ve Stacey fakat öyleki Will ve Grace Bu hakkaten onun kabiliyetinin tamamını gösteriyor. Grace rolüyle birkaç kez aday yayınlandı. Sonrasında oynadı Başlangıç ​​Karısı görevi ile aday yayınlandı. Okul ayinlerine katılarak genç yaşta hareket etme tercihini gösterdi. Şarkı söylemiş oldu, oynadı ve dans etti, onu üç yönlü bir tehdit haline getirdi. Tisch Sanat Okulu’ndan mezun bulunduğunu biliyor muydun?

Organik bir kızıl mı?

Hayır o değil. Debra Messing naturel bir esmerdir. Karışık kırmızı bir boyama işini güzel kızıl saçlarına yüklüyor. Sarı saçlı olması gerekiyordu fakat kızıl saçlıydı.

30. Lucille Ball

Lucille Ball bir kadın oyuncu, güldürmen, model, film stüdyosu yöneticisi ve yapımcısı. Bir prodüksiyon evi işleten ilk hanımdı. Dört Emmy Ödülü kazanmıştır ve 13 kez aday yayınlandı. Cecil B. DeMille Ödülü (1979), Yaşam Boyu Başarı Ödülü (1986) ve Valiler Ödülü (1989) ile ödüllendirildi. Tiyatroda Dianne Belmont sahne adı altında sahne aldığını biliyor muydunuz? Ve kocası Desi Arnaz ile kaçtığını?

Organik bir kızıl mı?

Kızıl saçlılar için ilk aslan başı aslen kızıl değil. O naturel bir sarı saçlı. Fakat yakından korunan bir sırdı. Güvenlik sebebiyle saç boyasının kilitlendiğine dair söylentiler var.

31. Marcia Cross

Shutterstock

Bree şüphesiz en sevdiğim karakterdi Umutsuz ev bayanları , Marcia Cross, sabun operasının kraliçesi. O içeride Gecenin kenarı, başka bir dünya ve Yaşam bir yaşam oynadı. Televizyonda dr. Kimberly içinde Melrose Place , Bree Van De Kamp’ta Umutsuz ev bayanları ve Claire Haas’ın önünde Quantico iştirak etmiştir. Bree olarak oynadığı rol için üç Altın Küre ve Emmy talibi oldu. Juilliard’dan Oyunculuk ve mezun olduktan sonrasında Psikoloji alanında yüksek lisans yaptığını biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Evet. İrlandalı ve İngiliz kökenli olduğundan doğuştan kızıl olması şaşırtıcı değildir.

32. Deborah Ann Woll

Shutterstock

Deborah Ann Woll KRotite benzeri Punisher, Gerçek Kan, Savunucular, ve gözüpek kemerinin altında. O da dahil olmak suretiyle çeşitli filmlerde yer aldı Ruby Sparks , Kariyerine tv rolleriyle başladı. CSI: Miami, ER, ve yaşam , Ek olarak konuk Mentalist , Damarlarında Alman ve İrlanda kanı var. Adam arkadaşı EJ Scott’ın körlüğe yol açacak olan koroideremiden muzdarip bulunduğunu biliyor muydunuz? Bundan dolayı, bu sıhhat sorununa dikkat çekmek için durumunu kullanır.

Organik bir kızıl mı?

En sevdiğimiz kızıl saçlı vampir gerçek bir kızıl mı? Maalesef hayır. Fakat bununla beraber kırmızı renginin rengi bulunduğunu ve 14 yaşından beri kırmızıya döndüğünü biliyor.

33. Ellie Kemper

Shutterstock

İkinci favori resepsiyonistim! Ellie Kemper rollerinin çoğunda sempatik, gülünç karakteri oynadığı için bilinir. Jayma May’ın kız kardeşi olarak kolayca harcayabilirdi. Serideki rolünün iki katıydı. Kırılmaz Kimmy Schmidt aday gösterdi. Lisesinde Jon Hamm tarafınca öğretildi. Almış olduğu ders Princeton Üniversitesi. Onun MildRot Lane Kemper’in torunu bulunduğunu biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Ellie Kemper’in İtalyanca, Fransızca, Almanca ve İngilizce kanı var. Doğal ki naturel bir kızıl.

34. Kate Walsh

* Davet Dr. Addison Shepherd, üzgünüm Montgomery *

Kate Walsh inanılmaz bir kadın oyuncu. Greys’te oynadı anatomi ve Hususi Uygulama Addison Montgomery ve Olivia Baker’ın genç 13 Sebep Niçin , Oyunculuktan ilkin Japonya’da modellik yapmış oldu ve İngilizce öğretti. Küçükken kendini beslemek için Burger King ve Dairy Queen’de çalıştığını biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Kate Walsh naturel saçını “iğrenç” bir külden tanımlıyor. “Fakat ailesinin kızıl saçları var şu sebeple kardeşi ve büyükannesi kızıl saçlı.

35. Cynthia Nixon

Shutterstock

Cynthia Nixon hit showda Miranda Hobbes rolüyle tanınıyor. Sex ve Kent , Ek olarak dizi tabanlı filmlerde karakterini tekrardan yarattı. İnanılmaz bir tiyatro özgeçmişine haiz ve iki Tony Ödülü, Emmy Ödülü ve Grammy Ödülü kazanmıştır. İngilizce ve Almanca kökenli. Siyaset tadı bulunduğunu biliyor muydun? Bu yıl New York valisi adına koştu, sadece rakibini yitirdi.

Organik bir kızıl mı?

Hayır. Miranda Hobbes, mevcud her saç tonuyla bizi doldurdu, fakat Cynthia Nixon, naturel saçını seven naturel bir sarı saçlı.

36. Bryce Dallas Howard

Shutterstock

Bryce Dallas Howard, yönetmen Ron Howard’ın kız evladıdır. The Village’da ilk kez sahneye çıktı ve Jurassic World’de çaldı. Hem de bir yönetmen ve yönetmenin ilk filmi Orkide adlı bir film. Sık sık arkadaşı Jessica Chastain ile karıştırılır ve bu yüzden “Jessica Chastain değilim.” Adlı fandan çalınan bir şarkının dubsmash videosunu çekti.

Organik bir kızıl mı?

Evet! Topuklu bir dinozordan kaçan bu yıldız, kızıl. Aslına bakarsak, tüm kardeşleri kızıl saçlı.

37. Laura Prepon

Shutterstock

Laura Prepon, Donna Pinciotti’deki rolüyle tanınıyor. 70’in şovu , Şimdi Alex Vause’da oynuyor. Turuncu yeni siyah , Ek olarak birçok filmimizde oynadı. NYC’deki Total Theatre Lab’da okudu. Rus-Yahudi ve İrlanda-Katolik kökenli. Büyükbabasının Birlik Ordusu Generali Joseph Bradford Carr bulunduğunu biliyor muydunuz?

Organik bir kızıl mı?

Evet. Organik bir kızıl olmasına karşın saçlarını siyah olarak tercih ediyor. Kızarıklığa geri dön Laura!

38. Sophie Turner

Shutterstock

Sophie Turner, Sansa Stark’ın figürünü almış olduğu vakit meşhur oldu. Taht Oyunları tasvir. Ek olarak film dizisinde oynuyor X-Men als die jüngere Version von Jean Gray, auch bekannt als Phoenix, die Hauptrolle. Sie ist seit ihrem dritten Lebensjahr Mitglied der Playbox Theatre Company. Wussten Sie, dass sie einen Zwilling hatte, der vor der Geburt gestorben ist?

Ist sie eine natürliche Rothaarige?

Nein, sie ist keine natürliche Rothaarige * trauriger Seufzer *. Sophie Turner ist eine natürliche Blondine, die sich für die Rolle der Sansa Stark die Haare kastanienbraun gefärbt hat.

39. Lindsay Lohan

40. Lana Del Rey

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En iyi kıvırcık saç modelleri – 2020 Yılına Hazırlık

Kısa Saçlar için 50 Gelin Saçı Modeli 2019-2020