in

50 Yaş Üstü Kadınlar İçin 31 Kısa Saç Modeli [2021]

50 yaş üstü kadınlara yönelik kısa saç modellerini tavsiyeleri vermeden önce sunacağımız bazı tavsiyeler var.

  1. Rahat ve harika görünmenizi sağlamak,
  2. Kırışıklık ve sarkma gibi yaşlanma belirtilerinden uzaklaşmak
  3. Görünümünüzü gençleştirmek ve yaşınızdan yıllar almak

Öncelikle kısa saç kesimleri özellikle gençlerin tercih ettikleri modeller yaşlı kadınlar için popüler seçeneklerdir. Çünkü yaşlandıkça saçlarımız incelir ve daha uzun bir süre sağlıklı kalması zorlaşır. Ayrıca bunun için aşağıda size daha genç bir görünüm kazandıracak en şık kısa saç modellerinden bazıları yer alıyor. Kısa saç kesimleri, daha uzun, sağlıksız bukleleri ortadan kaldırarak yaşlı kadınlar için yaşlanma karşıtı görünümler sağlıyor. Buna ek olarak kısa saçlar, katmanlar ve kaküller ekleyerek daha genç görünmenizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca saçınıza katmanlı bir saç modeli vererek, saçınızın hacmini artırabilir, daha kalın ve genç bir görünüm kazandırabilirsiniz.

50 yaşından sonra uzun saçlara sahip olmak isteyenler için çözüm yolu, kısa katmanlar ile doku ve hacim artırıcı ürünler kullanmaktır. Saçınızı zayıflatacak veya dökecek ürünlerden uzak durmalı ve koruyucu maddelere yönelmelisiniz örneğin keratin gibi. Uzun saç belki bir tercih olabilir belki de olmayabilir ama burada önemli saçın bakımlı olması birinci şart. Bazı kadınların kısa saç kesimleri her saç tipine ve yüz şekline uygundur. Saçınız ister ince, ince, düz, kalın, kıvırcık, düz veya dalgalı olsun, yüzünüzdeki yılları alıp daha fazla hacim kazandırabilecek modern veya klasik bir görünüm bulabilirsiniz.

50 yaşında bir kadın için en iyi saç modeli genellikle bob saç kesim modelleri oluyor. Saçınıza bir doku eklemek, ince saçların daha kalın görünmesine yardımcı olur. Kakül eklemek, yüzünüze genç bir görünüm verir. Özellikle 2021 yılında, 50 yaş üstü kadınların görünümünü tazeleyebilecek en popüler kısa saç kesimleri arasında pixie modeller, uzun saç bob kesimi, kaküllü kısa saç, saç üsüt uzun katmanlar yer alıyor. Saç rengi olarak da karamel, kahverengi, blonde sarı ve gri ön planda duruyor. Sadece büyükanneler için uygun olan modası geçmiş saç modelleri artık geride kaldı. Günümüzde bayanlar için saç modeli seçiminde herhangi bir kural bulunmamaktadır. Bugünün trendlerini tamamen üstlenebilir ve genç görünüme sahip harika, şık bir saç stiline sahip olabilirsiniz.

1. Gri Kısa saç kesimi

Bu yaz için harika denilebilecek bir model. Kısa saç sevenler için ve kare ile üçgen yüzlere uygun bir kısa saç stili. Üstelik rengi de oldukça iddialı ve güzel.

US POLO’da İNDİRİM

2. Orta Kesim Katmanlı Saç Stili

Saçın kesimi ve üzerindeki katmanlara yapılan eşsiz dokunuşlar gerçekten etkileyici görünüyor. En çok tercih edilecek modeller arasında yer alabilir.

3. Kısa Saç Kesimi – Karamel Renk

4. Kısa Gri Pixie Saç Kesimi

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 İlkbahar Dönemi Kısa Saç Önerileri

2021’in En İyi 11 Saç Kesimi Trendi