in

Dyson Saç Şekillendirici ile Saç Şekillendirme

DYSON Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici

Birden fazla saç tipine yönelik tüm Dyson Airwrap™ saç şekillendirici başlıklarını içerir. 6 başlık ve 3 aksesuar bulunur. Dyson saç şekillendiriciler uzun saçlar için tasarlanmıştır.

Ürün maksimum 180 derece sıcaklığa kadar çalışabiliyor. Ayrıca plaka materyali titanyumdan yapılmış ve 25 mm çapında maşası bulunuyor. Ürün tipi kalın bukle olarak tasarlanmış. Otomatik kapanma özelliği mevcut. Ek olarak 1300 W gücünde olan bu cihaz saniyede 13 litre hava akımını inbüke ediyor. Ayrıca bu ürün 660 gram ağırlığında ve 77 desibel ses seviyesine sahip.

Bu saç şekillendirici ile saçınızda harika bukleler oluşturabilir, dalgalı saçlar yapabilir, saçınızı düzleştirebilir ve hacim kazandırabilirsiniz. Dyson Airwap saç şekillendiricilerin en önemli özelliği saçınızda aşırı ısı olmadan işlem yapmasıdır. Günümüzde saç şekillendirme tekniklerinden en çok bukle ve dalgalandırma kullanılıyor. Dyson Airwap ile kolayca evinizde bukle, dalga, düzleştirme ve hacim kazandırabilirsiniz. Ayrıca saç fırçaları ile istediğiniz gibi saçınıza şekiller verebilrisiniz.

Dyson bukleler için özel bir aerodinamik bir olgu kullanıyor. Saçı önce çekerek başlığa sarmak için havayı büküyor bu şekilde saçı aşırı ısı ile değil havayla büküyor. Bu da saçlarınıza zarar vermemesini sağlıyor. Dyson Airwap aynı zamanda saçı düzleştirme için de yine havayı iten Coanda etkisini kullanıyor. Aynı zamanda bu işlemde tabi ki Dyson saç şekillendirici fırçalarının kalitesinin de önemli bir etkisi bulunuyor. Dyson, 13 kanatlı pervaneye sahip V9 dijital bir motor ile çalışıyor. Bunun yanında akıllı ısı kontrolü ile ısıyı 150 derece altında tutarak saçlarınıza ve cildinize zarar vermez.

Her saç şekline ve saç tipine uygun olarak üretilen Dyson Airwap saç şekillendiriciler ile mükemmel bukleler ve dalgalar elde etmede ustalaşabilirsiniz. Saçınızı aynı anda hem kurutup hem de şekillendirir. Ve bunu aşırı ısı olmadan saçınıza zarar vermeden yapar. Saç şekillendiriciler saçınızı şekillendirirken ani olarak sistemi soğutarak saça farklı bir şekil de verebilir. Hava akış hızının gücü şekillendirmeye yardımcı olur.

Dyson Saç Şekillendirici kutu içeriğinde yer alanlar:

  • 30mm uzun Airwrap ™ başlık
  • 40mm uzun Airwrap ™ başlık
  • Sert düzleştirme fırçası
  • Yumuşak düzleştirme fırçası
  • Yuvarlak hacimlendirici fırça
  • Ön şekillendirme kurutucusu
  • Kaymaz ısıya dayanıklı altlık
  • Taba rengi saklama kutusu
  • Filtre temizleme fırçası

DYSON Airwrap™ Complete Uzun Saç Şekillendirici

  • En iyi saç şekillendirici

Dyson bu ürün için 24 ay garanti veriyor.

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geniş Alınlı Kadınlar İçin En İyi 20+ Saç Modeli

Yeni Yıla Özel 20 Kısa Saç Modeli