in

En İyi 15 Kısa Dalgalı Bob Saç Kesimi

İşte 15+ kısa dalgalı bob saç kesimi stiliniz için size yeni bir hava katmak için!

1. Kısa Dalgalı Bob Saç Kesimi

İşte iki ayrı katmanda geliştirilen akıllı, akıllı ve rahat bir görünüm. Alt kat, altta kavisli yüzeylerle kolayca şekillendirilebilir ve aynı uzunlukta kesilebilir. Her durumda, üst katman, karşıt pürüzsüz tabanın üstünde uzanması için dikkatlice tanımlanmış kıvrımlı dalgalara haizdir. Bu dokulu ipuçlarında oldukça sarı saçlı bir ombré ile, bu şık dalgalı bob saç modeli girişimler rahat zerafet!

Kısa Dalgalı Bob Saç Modelleri

Elseve Mucizevi Yağ Banyo Öncesi Maske

Kaliteli Maske

  • L’oreal Elseve Marka

2. Kalınca Dalgalı Bob Kesim

İnce / orta boy saçlar için jawline uzunluk bob saç modelleri kuşkusuz bu yıl en popüler saç stillerinden biri! Bu versiyon marjinal olarak daha uzundur ve / kalp / oval yüzleri ayarlamak daha da kolaylaşır. Keskin uçların sağlamış olduğu fazladan kenar ve çenenin altındaki tüylü ‘ayrık katmanlar’ ile şık, kolay ve kısa saç stilleri! Her yaştan uygun.

Dalgalı Bob Keser

L’Oreal Botanicals Parlaklık İksiri Aspir Besleyici Kür Saç Kremi

Sub Title

  • 200 ml

3. Orta Dalgalı Bob Saç Kısa Kısa

Dağınık bob saç modeli için orta saç. Sepet dokumasından esin alan bu muhteşem dalgalı bob saç kesiminin, üst üste binen düz, bükülmüş dalga katmanları, başın etrafına dikkatlice tanımlanmış iplikçikler halinde düzenlenmiştir.

Saç modeliniz değiştirmek istiyorsanız eğer uzman kuaförleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuda 20 yıllık deneyimi olan Bülent Akkuş (Bülent Hair Design) 2021 yılında da kısa saç modelinin çok fazla tercih edildiğini ve bayanların saç kesimine ve boya için kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

Kısa Dalgalı Bob Saç Modelleri

4. Kısa Dalgalı Bob Saç

Güzel saç düz olma eğilimini engellemek için birazcık dalgalı hacim ve doku gerektiriyor! Uzun düz ince saçlar, bu şeklinde tam gövdeli dalgalı bob saç stilleri elde etmek için büyük perdelerde bukle üstünde vücut izni ile kar eder. Işığı yansıtan tousled dalgalar ile, saç bu iç bölümde oldukca daha kalınca görünüyor bob saç kesimi Faces oval yüzler için düşünce.

Dalgalı Bob Saç Modelleri "srcset =" https://sencehangisi.net/wp-content/uploads/2019/08/1566477127_942_En-Iyi-15-Kisa-Dalgali-Bob-Sac-Kesimi.jpg 500w, https://www.short-haircut.com/ wp içeriği / yüklenenler / 2019/08 / Wavy-Bob-Hairstyle-296x300.jpg 296w "boyutlar =" (maksimum genişlik: 500 piksel) 100vw, 500 piksel

L’Oreal Botanicals Pürüzsüzleştiren Ritüel Kamelina Saç Maskesi

Loreal

  • 200 ml

5. Sarı saçlı Kısa Dalgalı Bob Kesim

Kısa saç modelleri oldukca yönlü ve tüylü bob saç kesimi olan düz dalgalar ve sivri uçlu tüyler, yalnız birkaç dakika sıcak maşası stilinden sonrasında ayarlanmış ve dişi sarılabilir. Patlama ile dalgalı bob saç modelleri, bu büyüleyici, parlak benzer saç kesimi yumuşak açısal, kare / uzun yüzler yada sağlam bir çene için ideal kısa saç kesimleridir.

Kısa Dalgalı Bob Keser

6. Kalınca Saç Tipi

Dalgalı Bob Keser-6

7. Uzun Ters Bob

Dalgalı Bob Keser-7

8. Sıcak Sarı saçlı

Dalgalı Bob Keser-8

9. kolay seçimi

Dalgalı Bob Keser-9

10. Asimetrik Ters Bob

Dalgalı Bob Keser-10

11.

Dalgalı Bob Keser-11

12.

Dalgalı Bob Keser-12

13.

Dalgalı Bob Keser-13

14.

Dalgalı Bob Keser-14

15.

Dalgalı Bob Keser-15

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hanımefendiler için 20 Adet Kısa Saç Modeli

20 Pixie Kısa Saç Modeli – 2021