in

Gelinin Annesi için 30 Saç Modeli

Onu seviyorsun, büyüttün ve şimdi büyük gün! Merhaba, gelin anası! Büyük gün yaklaştığında, düğün için ne giyineceğini ve nasıl bir saç stili tercih edeceğini düşünüyorsun, değil mi? Peki bu konuda sana oldukça çarpıcı ve şık tarzlarda saç stilleri tavsiyeler sunacağız. Çünkü düğünde iyi bir elbise ve ayakkabı seçtiğine inanabilirim, peki ya saçların? Hadi ama saçma ve çok banel bir saç tarzı ile düğüne katılacak değilsin herhalde, seni diğerlerinden ayıracak ve farklı gösterecek bir tarza sahip olmalısın. Tamam tamam endişelenme, sana güzel önerilerimiz olacak. Tek yapman gereken tarzını yansıtacak bir stil seçmek, hepsi bu kadar.

Gelin annesinin gelinden daha güzel ve dikkat çekici olması değil ama bir o kadar ön planda olması hiç şaşırtıcı olmasa gerek. Aslında hiç önemsemeyen bir konuya dikkat çekiyoruz. Düğünlerde gelin başı önemlidir. Fakat bir o kadarda gelinin yakınlarının saç ve giyimleri de önem arz ediyor. Buna

Gelinin anası için muhteşem olan bu 30 güzel saç stiline bir göz atın!

Gelinin annesinin 30 şık saç modeli

1. Büyük yumuşak bukleler

Yalnız can sıkan olmak zorunda değilsiniz. Yalnız fazlaca zarif olabilir – aynen Cate Blanchett’i saran bu saç modeli benzer biçimde. Saç uçlarını yuvarlak bir fırçanın etrafına sararak ve fönleyerek bu büyük, yumuşak bukleler elde edin. Bukleleri düzeltmek için saç spreyi sıkmayı ihmal etmeyin!

Kısa Saç – Yan dokunuşlar

Shutterstock

Kısa saçlarınız var ise, acıklı, taraftan dönmüş midilli ile bu peri saç kesimini düşünün. Süslü görünüyor ve yoldam sahibi olmak için zamana ihtiyacı yok. Eğer kalınca saçlarınız var ise, bu saç modeli hacmini fazlaca iyi çıkarır. Düzensiz şekilli patlama, tüm görünüme daha çok ivme kazandırır.

3. Klasik yan Uzun Saç Stili

Shutterstock

Klasik yan süpürme saç modeli ile yanlış gidemezsiniz. Görünmüş olduğu kadar kolay elde etmek. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan tüm saçlarınızı bir tarafa çekmek ve düzeltmek için sıkmak. Yan süpürme, karşı taraftaki süpürme midilli ile eşleştirildiğinde iyi görünür.

Yan kavisli Bukleli Saç

Eğer derslik arıyorsanız, başka yere bakmayın. Saçınızı boşaltın ve tüm saçları alçak bir düğüme bağlayın. Yan süpürgenin kenarlarını sarın ve bir tutam saç spreyi ile bitirmiş olun.

5. Orta Kesim Düz Saç Stili

Shutterstock

Hak iddia edilmesi ihtiyaç duyulan bir sanattır. Bu piston onu iyi elde etti. Bu, hafifçe tüylü uçlara haiz kademeli bir pistondur. Saçınız naturel olarak düz değilse, pürüzsüz, düz bir eğri elde etmek için yassı bir ütü kullanın.

6. Yanlara doğru bukleli saçlar

Shutterstock

Yaşlandıkça saçlarınız zayıflar. Bu kusursuz bukleleri elde etmek için ısı şekillendirme araçlarını kullanmak yerine, Velcro rulolarını tercih etmelisiniz. Bir süre yetişmek zorundasınız, sadece netice beklemeye kıymet.

7. Sarışın Kısa Saç stili

Shutterstock

Sarı buklelerinizin köklerini koyu kahverengi bir renkle boyadığınızda, saçınıza verebilir ve yeni bir boyutla karşılaşabilirsiniz. Cildinizin alt tonuna uygun bir kahverengi tonu seçin. Fena bir anne olmak için bu renk karışımını bir Pixie cut’la birleştirebilirsiniz!

8. Uzun saçlar için tama düğün tarzı

Shutterstock

Kolay bir dokunuş size mükemmel görünmesi için uzun bir yol gidebilir. Mesela, burada bükülmüş uçlar bu düzgüsel orta saç kesimini tamamen dönüştürür. Saçınıza birazcık köpük uygulayın ve en baştan başladığınızdan güvenilir olun. Saç uçlarını yuvarlak bir saç fırçasının etrafına sarın ve eğriyi oluşturmak için düşük bir ayar ile fönleyin.

9. Farklı Bukleli Saç Tarzı

Shutterstock

Birazcık ısı koruması uygulayın ve saçınızı kulaktan aşağı çekin. Bu buklelerinize naturel ve akıcı bir his verir. Sarı saçlı buklelerinize birazcık renk katarak ve boyutsal bir görünüm vererek daha da iyi görünmesini sağlayın.

10. Yüksek At Kuyruğu

Shutterstock

Tüm budak ve düğümleri çıkarmak için saçınızı fırçalayın. Taç üstünde saç alın ve hacim oluşturmak için alay. Saçınızı kızdırmak istemiyorsanız, minik bir chignon makinesi de kullanabilirsiniz. Kronun ön tarafını dikkatlice taraklayın ve bir kepçe oluşturmak için arkaya sabitleyin. Kalan saçları toplayın ve yüksek bir at kuyruğu ile bağlayın.

11. Kıvırcık Saç Stili – Sarı Saç

Shutterstock

Elegance ve romantizm bu mükemmel saç modelini yaratmak için birleştirir. Saçınızı bir tarafa bölün ve kıvırın. Öndeki saçları özgür bırakın ve tüm saçları temiz, düşük bir düğüme bağlayın. Yumuşak, duygusal bir görünüm vermek için uçların düşmesine izin verin.

12. Full Bukleli Afro Saç Stili

Shutterstock

Bu mükemmel Afro ile naturel kıvrımlı buklelerinizi kucaklayın. Saçınıza kıvrık bir krem ​​sürün, minik parçalara bölün ve bantu düğümlerine bağlayın. Kafanıza saten bir fular yada ince bir pamuklu tişört bağlayın ve bir gece beklemeye alın. Sabahları saçlarınızı bağlayın ve bu güzel afroyu yaratmak için gevşetin.

13. Uzun Saç ve Hafif Kâkül

Shutterstock

Angela Bassett asla yaşlanmadı! Kızınızın düğününü genç göstermek için bu nakavt midilli alın. Açık yakalı elbiselerden şık pantolonlara kadar çeşitli giysilerle harikalar.

14. Bob Saç Stili

Shutterstock

Saçınıza daha çok hacim vermek için birazcık kaldırın. Saçınızı sudan geçirin ve düşük bir seviyede kurutun. Saçınızı yuvarlak bir fırça ile fırçalayın. Birazcık daha kaldırmak için saçlarınızı yuvarlak saçınızla fırçalayın.

15. Doğal Uzun Saç Stili

Shutterstock

Saçını hep iltifat ettin mi? O süre naturel kalelerini sergile! Yalnız görünümünü değiştirebilmek için minik bir değişim yap. Mesela, saçınızı naturel olarak ayırmak yerine, başka bir tarafa bölün. Bu saçlarınızı hacimli hale getirecektir.

16. Bukleli Saçlar

Shutterstock

Bu bir plaj düğünü için muhteşem bir saç modeli. Saçınıza boyut ve doku kazandırmak için hafifçe sarı tonlar ilave edin. Sonrasında saçlarınızı kıvırın ve daha naturel bir görünüm vermek için fırçalayın. Son olarak, saçınıza naturel bir karıştırılmış görünüm kazandırmak için birkaç damla deniz tuzu spreyi.

17. Bob Düz Saç Stili

Shutterstock

Bob saçlarınızı sudan geçirin ve fönleme esnasında fırçalayın. Bu ona yumuşak bir dokunuş verir. Bu stili naturel makyajla birleştirin ve çarpıcı görüneceksiniz! Bu kolay saç stilinin güzelliği, naturel yüz özelliklerinizi göstermesidir.

18. Büyük saç Bukleleri

Shutterstock

Tüm saçlarınızı kızdırın ve bu görünüme kavuşturmak için pürüzsüzleştirin. Saçınızı kulağınızdan aşağıya doğru büyük bukleler halinde kati. Bu saç görünümü, kızları düğünde şık görünmelerini isteyen anneler için mükemmeldir.

19. Retro Saç Stili

Shutterstock

Hepimiz iyi bir retro roll updo’yu sever. Bu sineklik saç modeli, uzun saçların kısa görünmesi için tasarlandı, bu sebeple kısa saçlar 20’li yıllarda. Saçlarınızı birkaç güzel buklelerle fırçalayın ve birazcık saç spreyi sıkın. Buklelerin akmasını ve vintage kalmasını sağlamak için saçınızı fırçalayın. Saçınızı içe doğru katlayın ve arkaya doğru itin. Saçınızı ön tarafta çarpıcı bir yan vuruşla tasarlayın.

20. Monroe Saç Stili

Shutterstock

Bazı dalgalardaki düzleştirici yardımı ile saçınızı şekillendirin. Saçınızı önden derin, yanal kavisli bir bölmeye bölün. Tüm saçlarını topla ve bir tarafına alçak bir düğümle sar. Bu gelin saç modelinin en sofistike anası.

21. Katmanlı Bob Saç Stili

Shutterstock

İpeksi saçlarınız var ise (fazlaca şükür!), Bu katmanlı bob’ı alın. Katmanlar ipeksi düz saçlarınızı tüm ihtişamıyla gösterir. Ek olarak saçınızın kalınlığını da göstereceksiniz. Yüzünüzü çerçevelemek ve gözlerinize dikkat çekmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir saç modeli.

22. Dağınık Bukleli Bob

Shutterstock

Bu çarpıcı saç stilini Velcro rulolar ve saç spreyi ile restore edin. Bu saç stilinin güzelliği bozukluğunda yatıyor. Saçlarınızın o denli dağınık olmasını istemezsiniz ki fırtınaya çarpmış benzer biçimde görünüyorsunuz. Hem de, saçlarınızın fazlaca iyi taranmasını istemezsiniz.

23. Büyük kıvırcık bukleler

Shutterstock

Sırf gelinin anası olduğun için, bir tek bakmak zorunda olduğun anlamına gelmez. Hollywood esintili, taraftan kesilmiş saç stiliyle tarzınıza hususi bir görünüm katın. Ne de olsa, kızın her gün evlenmiyor!

24. Naturel Saç Stili

Shutterstock

Kimi zaman, muhteşem görünmesi için düzgüsel saç şeklinize yapıştırabilirsiniz. Hafifçe makyaj ve şık mücevherlerle şaşırtın. Bu kolay fakat güzel saç modeli uzun, akıcı bir elbise için en iyi görünüyor.

25. Kıvırcık Kilitler

Shutterstock

Organik, iyi tanımlanmış bukleler devamlı iyi görünür. Saçınızı sudan geçirin ve ıslanıncaya kadar kurumasını bekleyin. Buklelerinize bir kilit kremi sürün. Kıvırcık saçlarınızı bir ananas at kuyruğuna bağlayın, ipek bir fularla sarın ve gece süresince bırakın. Ertesi sabah hakikaten mükemmel buklelerle uyanacaksınız.

26. Bukleli Uzun Saç

Shutterstock

Eğer bir kenarı olan bir saç modeli arıyorsanız, bu tam size gore. Saçını bir tarafa ayır. Saçlarınızı büyük parçalar halinde kıvırın, birazcık köpük uygulayın ve derin kıvrılmayan yüzü taraklayın. Bu düzmece bir kesilme hissi yaratır.

27. Kıvırcık Düşük Yan Topuz

Shutterstock

Tüm dalları çıkarmak için saçınızı fırçalayın. Buklelerinize birazcık ısı koruması uygulayın ve bir yada iki inç uçlarını kıvırın. Saçınızı alçak yan bir düğüme sarın ve düğümün üstüne düzgünce düşmesi için kıvrılmış uçları atlayın. Görünümü romantikleştirmek için midilliyi öne doğru kıvır.

28. Turuncu Uzun Saç Stili

Shutterstock

Kaotik ayrılık, zahmetsizce şık bir görünüm için idealdir. Yalnız saçlarınız var ise, saçlarınızı düzgünce aşağı doğru tarayın. Kıvırcık saçlarınız var ise, pürüzsüz bir görünüm elde etmenize destek olabileceği için saçınızı düzeltmelisiniz.

29. Bukleli At Kuyruğu Saç Stili

Shutterstock

Michelle Yeoh evinde bir gençlik çeşmesi saklamış olmalı. Onun benzer biçimde genç görünmek istiyorsan, bu saç modelini dene. Saçınızı kıvırın ve üzerine bir kabarıklık yaratın. Midillini boşaltın ve alçak bir at kuyruğu oluşturmak için saçınızın kalanını birbirine bağlayın. Bu şık görünümü bitirmek için midilliyi ikiye bölün.

30. Düz Bukleli Topuz Saç

Shutterstock

Demi Moore kesinlikle bu saç görünümü ile öldürür! Saçlarınızı ortasından ayırın. Yüzünüzü çerçevelemek için her iki tarafta da ince bir saç parçası bırakın. Saçınızın geri kalanını yüksek bir düğüme bağlayın.

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 ve 2021 için en iyi 28 saç modeli

Kızlar için 10 tane Hint saç modeli 2019-2020