in

20 Çarpıcı Bob Saç Modeli 2020

Salona giderken çoğumuzun sorusu bu. Kalbin mükemmel bir saç çizgisi istiyor, fakat beynin iyi mi yanlış gideceğini konu alıyor. Bob saç modelinin sana yakıştığını düşünüyorsan daha fena, fakat yüz şeklinle çalışmıyor. Bu problemler için bir çözüm var: Midilli. Bu doğru! Kısa kestiğim güzel uzun saçlarım vardı. Bu felaketti ve kalbimi ağladım. Patlama eklemek ve saçlarımı dalgalar halinde şekillendirmek beni kurtardı. Midilli hakkaten bob kesebilir yada kırabilir.

Yüzünüze iyi mi bir midilli bulaştığını ve bir bobun iyi mi şekilleneceğini öğrenmek için okumaya devam edin. Heyecanlı? Bende!

Tamamımız DIY şeylerini severiz. Lambalar, giysiler yada saçlar olsun, tamamımız minimum bir kere tecrübe etmek isteriz. Fakat saçını kesmeden ilkin bir manken üstünde ergonomik yapmanı tavsiye ederim. Hangi midilli yüzünüze uyuyorsa, bu makaleyi okuyun!

  • Saçını çözmek için saçını tara.
  • İlk DIY yöntemiyle saçınızı bir midilli haline getirin. Asimetrik bir görünüm için bir tarafı tutmayı ihmal etmeyin.
  • Eğer saçı geri keserseniz, arka kısmı önden kısa olacak şekilde hafifçe bir açı elde edersiniz. Bu yüzden asimetrik alanın önünde birazcık saç bırakmalı, böylece daha uzun görünecektir.
  • Saçınıza birazcık su püskürtün ve yuvarlak bir fırça ve saç kurutma makinesi ile şekillendirin.

En iyi 20 Bob saç stilinden esin alabilirsin!

1. Klasik Bob

Shutterstock

Akılda kalıcı ve duygusal şarkılardan yoldam ikonlarına, TayTay’da hepsi var! Bu klasik bob, benliğinin kanaması için muhteşem bir halde tasarlandı. Ve bu momentum! Daha kusursuz bir şey gördün mü?

2. Retro Hollywood Bob

Shutterstock

Bu asla modası geçmeyen klasik bir Hollywood görüntüsü. Jel uygulandıktan sonrasında saçlarınız içe doğru fırçalanır. Saç düzleştirici yada yuvarlak fırça ve saç kurutma makinesi yardımıyla retro dalgalarınızı midilliyle oluşturabilirsiniz.

3. Tek Taraflı Düz Bob

Shutterstock

Aca kızı Brittany Snow çarpıcı bir güzellik. Saçların tertemiz görünüyor! Midilli bob güzelce kalp şeklindeki yüzünü gösterir ve sarı bukleler onun mavi gözlerine dikkat çeker. Geniş yanakları olan yuvarlak bir yüze sahipseniz, yüz şeklinizi fazlaca fazla vurguladığı için bu düz saç şeklini seçmeyin.

4. Saçaklı Fransız bob

Shutterstock

Taylor Swift’in kırmızı dudaklarından daha ikonik olan tek şey Fransız bob’u! 20’li yılların sineklik tarzından esin alıyor. Önünde kalınca bir saçak ile muhteşem bir halde eşleştirildi. Midilli gözler, burun, ağız ve çeneye dikkat çekiyor. Kırmızı halıyı öldürmek için ideal bir görünüm.

5. Kaküllü Bob

Shutterstock

Emma Stone tarafınca A-line Bob arka kısa ve ön uzun. İstenildiği şeklinde, açı dik yada minimum olabilir. Bu saç modeli oldukça minimalist. Saçlarınızı arkada kısa tutmak saçınıza daha çok hacim ve doku kazandırır. İpeksi düz, yana doğru çevrilmiş midilli Emma Stone’un dalgalı saçlarına hoş bir dokunuş katar. Patlamalar yüzünde yanal bir odaklanma sağlayarak gözlerini ve ağzını vurgulamaktadır.

6. Yan Kaküllü Saç

Shutterstock

Karakteristik sarı saçları, mavi gözleri ve açık dudak gölgesiyle Brittany Snow’un mükemmel bir tadı var. Yan tokalar ve uzun bob, yüzünü yumuşatır ve yuvarlaklaştırır. Hafifçe, konik yan açık oturum tüm asimetrik özellikleri kapsıyor ve saçınızın ön kısmına daha çok hacim katıyor.

7. Kıvırcık Bob kesim

Shutterstock

Bu kıvırcık bob fazlaca görkemli görünüyor! Üstüne birazcık ısı ve hacimli sprey püskürtün ve saçınıza muhteşem bukleler kazandırmak için bir saç maşası kullanın. Sonrasında bukleleri düzeltmek için birazcık saç spreyi sıkın. Patlamaların etrafını sarmak için yuvarlak bir fırça kullanın.

8. Çene uzunluğunda bob kesim

Shutterstock

Yan tepe geniş alnları ve geniş yanakları örtmek için idealdir. Sadece, eğer büyük elmacık kemikleriniz var ise (Britanny Snow şeklinde), küpelerinizi göstermek için yan vuruşun uçlarını kulağınıza sokun. Kalbiniz yada oval yüzünüz var ise, bu saç modeli size fazlaca yakışmış. Bob’un çene uzunluğu çenesini vurgular ve tamamen ekrana getirir.

9. Retro Dalgalı Bob

Shutterstock

AnnaLynne McCord görevi için en iyisidir 90210 Beverly Hills’deki seçkin evlatların hayatlarına bir göz atalım. Hepimiz ikonik tarzını kopyalamak istedi. Saçlarınızı bu muhteşem okyanus dalgalarında saç maşası yardımıyla şekillendirin. Midilli ile aynı şeyi yapın. Bukleler düzeltmek için birazcık jel uygulayın.

10. Kıvrılmış Mohawk Bob

Shutterstock

Moda, Kristen Stewart’ın giydirilmiş olduğu bu görkemli saç stilinde üstünlük sağlıyor. Yüz şeklinizi seviyorsanız ve buklelerinizi kesmekten korkmazsanız, bu sizin için idealdir. Sayfalar kısa kesildi ve yeniden jelleştirildi. Mohawk’ı bukle maşasıyla kıvırın ve midillinizi öne koyun. Saçınıza yapı kazandırmak için saçlarınızı sarıya yada zıt tonlara boyayın.

11. Yan kaküllü bob

Shutterstock

Büyük bukleler saçın hacimli görünmesini sağlar. Brittany Snow’un kilitlerine bir bak. Bahar ve gür görünmüyorlar mı? Saçların bu şekilde görünebilir! Bu katmanlı bob, kısa saç isteyenler sadece güvenli bir halde oynamak isteyenler için muhteşem. Saçlarınızı hacimli ve yüzünüzü daha ince göstermek için midillinizi katmanlarla beraber bırakın. Çenenizi sıkmak için yanakların altındaki büyük bukleleri ilave edin.

12. Hafif dalgalı bob

Shutterstock

Karanlık hissediyor musun? Bu sinirli bobunu çene uzunluğunda deneyin. Anahtar kontrastlarla oynamak. Buna örnek Taylor Swift’in koyu sarı rujla eşleştirilmiş beyaz-sarı saçları. Bob dağınık iken midilli hafifçe ve gençleşir. Tüm topluluğun gözlerinin iyi mi patladığını fark et.

13. Sarı saç Bob kesim

Shutterstock

Renk boyutları yüz tasarımı için idealdir. Koyu renkli kökler yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlarken, daha hafifçe uçlar ve uzun kenarlar çenenizi pürüzsüz ve pürüzsüzleştirir. Benden hoşlanıyorsan ve midillini bir kenara atmayı tercih edersen, Brittany’nin yaptığını yapabilir ve saçının bir tarafını kulağının arkasına koyabilirsin. Bu sayede geniş yanaklarınızı büyük görünmeden güzel bir halde ortaya çıkarabilirsiniz.

14. Uzun tarafı dalgalı Bob

Shutterstock

Kontrastlarla denemeler devamlı dikkat çekiyor, tıpkı Snow’un saçları yeni başlıyor, sadece kıvrılıyor. Bu tüylü uçların hacimli görünmesi için mükemmel bir yoldur. Uzun, derin yan popolar odağı gözleri üstüne yönlendirir.

15. Bob kıvrılmış

Shutterstock

Taylor Swift, belirgin bir halde derin, taraftan silinmiş midilli tercih ediyor ve onun yanında duruyor. Bu midilli tüm dikkatlerini gözlerine ve yontulmuş burnuna odaklar. Bobunun uzanmış uçları çenesine dikkat çekiyor ve onu daha keskin gösteriyor.

16. Koyu Köklü, dalgalı midilli ile övgü

Shutterstock

Bu saç stilini seviyorum zira ikili kontrastı var. Koyu renkli kökler Selena’nın sarı saçlarını gösterirken, dalgalı patlamalar ona başka türlü pürüzsüz bir boyut verir. Koyu renkli kökler ek olarak, bir tarafı hurdaya çıkarmadan paçavra alttan kesme hissi verir. Saçlarının, kırmızı dudak renginin, siyah deri ceketin ve sonsuz kulak halkalarının tüm grubunun ne kadar azca bulunduğunu seviyorum. Perfecto!

17. Muhteşem kıvrılmış bob ve midilli

Shutterstock

Bukleleriniz muhteşem olduğunda, hissettiğiniz öfori hiçbir şey yenemez. En sevdiğim McDonald’s mağazasından patates kızartması yerken aldığım duygu neredeyse aynıydı. Bu kıvırcık paça baktığımda hissettiğim sakinlik aynı. Bu görünümü elde etmek için bukleleri tanımlamak için silindirler ve krem ​​kullanın.

18. Bob’u dışarıya midilli ile mezun et

Shutterstock

Naturel saç dokunuzun bu mezun bob ile parlamasını sağlayın. Saçınızı sudan geçirin ve kurumaya bırakın. Midillini ileri fırçalıyorken üfleyerek kurut. Saçınızın geri kalanı organik kalır. En iyi dağınık yarış kızağı görünümü.

19. Dalgalı patlama ile asimetrik bob

Shutterstock

Asimetrik bob dünya genelinde bir karışıklığa niçin olur. Sinirli bir saç modeli ve Charlize Theron onu tamamen iğrenç ediyor. Midillinizi gevrek tutun ve saçınızın geri kalanını kıvırın.

20. Bahar çıkar ile karanlık ve aydınlık bob

Shutterstock

Karanlık ve aydınlık boyutundaki bu bob inanılmaz. Julianne Hough’un gözlerini patlatan kontrastı görebilirsiniz. Midilliler elmacık kemiklerini gösterir ve alnlarını örter. Yumuşak uçlar, yüz özelliklerinin karşılaştırmaya gore daha keskin görünmesini sağlar.

Şimdi midilli ilk 20 bob saç stilini bildiğine gore, hangisini düşündüğünü söyle. Ben şahsen Selena Gomez’in Bob’unu seviyorum. Hangi bob’i sevdin? Aşağıya yorum yapın ve sohbete başlayın!

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kısa Saçlar için 50 Gelin Saçı Modeli 2019-2020

En İyi 30 Saç Rengi Fikri 2020