in

Omuz hizasındaki saçlar için 30+ model 2020-2021

Omuz uzunlukta saç en iyisidir! Bu söylem size çok iddialı gelebilir. Ancak son dönemde bayanların en çok tercih ettiği modellerin başında omuz hizası saç stilleri geliyor. Omuz hizası

Meydana getirecek fazlaca şeyi olan, sadece saçlarıyla ilgilenecek vakti olmayan bayanlar için ideal uzunluk. Yönetmesi ve stillendirmesi kolaydır. Saçlarınızı bir topuzun içine bağlayabilir yada kafanız karışmış olmadan gevşeyebilirsiniz.

Saç modeliniz değiştirmek istiyorsanız eğer uzman kuaförleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bu konuda 20 yıllık deneyimi olan Bülent Akkuş (Bülent Hair Design) 2021 yılında da kısa saç ve omuz hizası saç modelinin çok fazla tercih edildiğini ve bayanların saç kesimine ve boya için kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat etmesi gerektiğini belirtti.

Saçınızın inanılmaz görünmesini sağlamak için birçok şaşırtıcı saç modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Omuz uzunlukta saçları isteyecek bu mükemmel saç stillerine bakın.

Omuz hizası 30 güzel saç modeli

1. Yan rötüşlar ile siyah bob saç kesimi

Kimi zaman kolay olması için ihtiyaç duyulan her şey. Hafifçe omuzlu, saçı açık omuz köşesi saçı, kare yada dikdörtgen yüzleri yumuşatmanıza destek olabilir. Taç yardımıyla ön saç, geniş elmacık kemiklerini ve büyük alnı kaplar. Görünümü iyileştirmek için ince yan çubuklar alabilirsiniz.

Otacı Saç Kremi Naturway Sarımsaklı

Harika saçların olsun istiyorsan bakım yapmalısın

  • 500 ml

2. Dalgalı Omuz hizası saç modeli

Saç hacmini arttırmak için bir tek dalgalar gerekir. Amaçladığın bakış kaotik ve noksan. Saçınızı saç kıvırıcıda ortalama 5 saniye bırakın ve sonrasında parmaklarınızı soğudukça saçlarınızdan geçirin. Yüzünüzü daha yükseğe çıkarmak ve daha uzun görünmesini sağlamak için saçınızı bir tarafa bölün.

L’Oreal Botanicals Argan Ve Aspir Özlü Saç Kremi

Saç kremi ile saçlarını besle

  • 200 Ml

3. Siyah Omuz hizası Saç Modeli

Olivia Munn fazlaca güzel saçlara haiz. Bu saç modeli, önde uzun ve arkada kısa olan kademeli bir saç modelidir. Uzunluk size ve berberinize bağlıdır, sadece ideal olarak omuzlarınızı öne koymalısınız. Bu saç modeli hakikaten bir vedaya gereksinim duymuyor. Taranmış bir veda yerine, istediğiniz görünümü elde etmek için saçınızla oynamalısınız.

Harika bir saç maskesi kullanmaya ne dersin?

  • 200 Ml

4. Blonde Omuz Hizası Saç Stili

Dalgalı saçlı bayanlar için fazlaca şık bir saç modeli. Bu tüylü ve süper dokulu kesim, görünümünüze bir dokunuş dokunuşu verir. Tüylü uçlar saçınızın dolgun ve koyu köklerin yüzünüzün daha uzun görünmesini sağlar.

5. Harika Renge Sahip Bob Saç Modeli

Övgü, omuz uzunluğundaki saçlara takabileceğiniz en havalı saç stillerinden biri. Yan pop ile birleştirin ve yüzünüzü iyi bir halde saran mükemmel bir saç stiline haiz olun. Yüz özelliklerinizi tanımlamak için bazı mühim noktalar ilave edin.

6. Sarı saç için Kahkül

Bu dalgalar omuz uzunluğunda saçlarda harikalar yaratıyor. Pony stil parlak renkler gözlerinizi vurgulamaya destek verir. Kıvrılmış uçlar çenenizi optimize eder ve daha keskin görünmesini sağlar.

7. Bob Saç Stili – Kahverengi

Rahat fakat şık bir şey istiyorsanız, başka yere bakmayın. Tüylü uçları ve derin yan midillisi olan ince saçlar, daha günlük bir görünüm için idealdir. Yan patlamalar saçınıza hacimli bir görünüm verir.

8. Sarı Düz Saç Kesim

Dağınık saç kimi zaman iyi olabilir! Doğal ki, Reese Miterspoon görkemli görünüyor. Çenenin altındaki birkaç tüylü katman, saç stilinize momentum katabilir. Saçlarınızı at kuyruğuna bağladığınızda göz kamaştırıcı görünen güzel katmanlara haiz olmuş olursunuz.

9. Dalgalı Sarı Bob Kesim

Bu saç modeli hiçbir vakit lüzumlu olmadığını düşündüm. Dalgalar muhteşem görünüyor. Yan tokalar, saça daha çok hacim vermek suretiyle yuvarlak bir fırça ile kaldırılmıştır. Tek kelimeyle çarpıcı!

10. Düz tüylü saç modeli

Bu saç stilini asal olarak adlandırmak ve düz saçlar için doğru tüylü saç kesimini yapmak isterim. Katmanlar saçınıza daha çok hacim ve doku verirken kısmi vurgulamalar onu tanımlamaktadır.

11. Dalgalı Siyah Saç Bob Kesim

Kimi zaman, taraftan patlayan dalgalı, tüylü bir bob omuz uzunluğundaki saçlarınızın mükemmel görünmesini sağlar. Katmanlar, çenenizi daha ince ve sivri gösterir ve tüylü ipuçları, yaylı görünmesini sağlar.

12. Dalgalı sarı saç – Perma

Bir maşanın enerjisini asla küçümsemeyin! Evet, saçınızı ortalama 5 saniye süreyle saç kıvırıcılarında tutarak dağınık bir görünüm elde edebilirsiniz. Oh, omuz uzunluğundaki saçların büyüsü! Dalgalar fazlaca seksi ve kuvvetli. Yan ayırma çenenize ve elmacık kemiklerinize doğru keskinliği verir.

13. Katmanlı bob kesim

Bu saç modeli ince saçlar için katmanlı bir bob. Parmaklarınızı saçlarınızdan geçirin ve tarak olmadan ayırın. Bu saç modeli tüm gün için muhteşem. Pinnat tabakaları alnı tamamen göz ardı etmeden elmacık kemiklerine ve çeneye odaklanır.

14. Dalgalı Saç Modelleri

Kalınca düz saçlarınız var ise, bu kesinlikle onu güçlendirecek saç modelidir. Saçlarınızı bir saç maşasıyla kıvırın. Uçlar donuktur, saça hacimli bir görünüm verir ve alt yüzün daha ince görünmesini sağlar.

15. Yeni Islak Görünüm Saç Stili

Jennifer Lawrence hepimizi bu mükemmel saç modeli ile şaşırttı. Boyalı sırt kılı bazı şekillendirme jelleri ve yan kısımlar yardımıyla elde edilebilir. Köşe yüzünüze gore değiştirin.

16. Katmanlı Uzun Bob Saç Kesimi

Saçınızı ayırmanın bir yolundan daha fazlasıdır. Saç şeklinizi değiştirebilir ve görkemli görünmenizi sağlayabilir! Saç uçlarını bir saç maşası içinde birkaç saniye saklayarak onlara belirgin bir görünüm kazandırın. Cilt tonunuza uyan koyu renkli bir rujla birleştirin ve başlayabilirsiniz!

17. Kahverengi Emma Stone Saç Modeli

Emma Stone’un kızıl saçları yeşil gözlerini bir hataya vurguluyor! Yan taraftaki muhteşem kıza bakacak olursak, önündeki ve yanlarındaki hafifçe tabakalara haiz bir bez bir tek bir şey.

18. Dip Tonlara Sarı Röfle – Uzan Saç Bob Kesim

Saçlarınızın gür ve elastik görünmesi için ne gerekir? Bazı dağınık dalgalar ve renkli bir dokunuş. Katmanlar saçınıza daha çok hacim kazandırır. Renk saçınıza derinlik ve boyut verir ve gözler ve ağız benzer biçimde yüz özelliklerine odaklanır.

19. Full Perma Çekilmiş Saç Modeli

Alex Kingston’ın bukleleri WOW! Bu buklelerim olsaydı, her gün tüm gün onları gösteriş yapardım. Kıvırcık saçlarınız var ise, nemli saçlara bir krem ​​uygulayın ve havada kurumasını bekleyin. Hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

20. Rahat Omuz Hizası Saç Kesimi

Omuz uzunluğunda saç devamlı hafife alınmıştı. En rahat haliyle bile, hesaba iştirak etmesi ihtiyaç duyulan bir güçtür. Midilli önü olan düz saçlar mütevazı bir emek verme saç modeli için idealdir. Gözlerinizi vurgulamak için renk ilave edin.

21. Şık ve Zarif Bayanlar için Bob Kesim

Zendaya fazlaca havalı. Ve onun saç modelleri çarpıcı! Mesela bu şık görünümü alın. Tüylü midilli gözlerine dikkat çekerken koyu bukleleri çıplak pembe dudak rengine odaklanır. Tüm saç modeli elmas şeklindeki yüzünü vurguluyor.

22. Altın Sarısı Bob Kesim

Bu saç modeli, Taylor Swift’in spor için kullandığı saç stillerinden fazlaca değişik. Onunla manşet olmasına şaşmamalı! Kalınca saça ve kare, oval yada kalp şeklinde bir yüze sahipseniz, bu görünümü deneyin. Parlak sarı bukleler gözlerini ve dudak rengini bir rüya benzer biçimde vurgular. Yanal hareketi olan uzun bob çenesinin üstünden geçer.

23. Yan tepe ile sarı saç

Acıklı yan midilli efektleri ve göze çarpan dudak rengine haiz sarı saçlar gözünüze çarpabilir. Hafifçe katmanlar, dalış büyük alnını örterken Emma Stone’un yüzünü yumuşatıyor. Güzel!

24. Dalgalı Uzun Bob Saç modeli

Bu saç modeli mat ve kare yüz şekilleri için muhteşem. Merkez dışı bir köşeye haiz tam dalgalı saçlar, kalınca saçların kalınca ve şehvetli görünmesini sağlar. Dalgalı saçınıza bir tarif vermek için bir saç maşası kullanın.

25. Naturel saç

Elbet git! Evet, kimi zaman naturel saçlarınız bir izahat yapabilir. Keira Knightley’in kusursuz elmacık kemiklerinin bu saç stiliyle iyi mi vurgulandığını görün. Kesinlikle mükemmel!

26. Renkli saçlar – Pembe Saç Stili

Karıştır! Renk saçınızı tam ve ilkbaharda izah edebilir. Sadece, iki değişik renk kullanırken bir tonu sabitleyin. Her iki renk de sıcak ve soğuk ten tonlarına uygun pastel pembe tonuna haizdir.

27. Katmanlı Karamel Renk Saç Stili

Bu omuz uzunluğu saç modeli “asiler” olarak etiketlenmiştir. Bu saç stilini bu kadar gerilmiş meydana getiren şey, saçın çenenin yanında ve sırttaki uzunluğundaki farktır. Ön uzunluk yüz şeklini yumuşatır ve yanal odak sağlar.

28. Renkle canlılık

Söylediğim benzer biçimde, kimi zaman bir renk patlaması yeterlidir. Rahat bir katmanlı saç modeli yüzünüzü daha ince gösterdiğinden en iyi sonucu verir. Lavanta ve açık mavi kullanırsanız, kesinlikle trend belirleyici olan sinirli bir saç modeli elde edersiniz!

29. Koyu mavi-yeşil dalgalar

Koyu mavi-yeşil, dalgalı saçlar şu anda modadır. Merak etme, bu listeye ekledim. Saçınızı kıvrık demirde 7-8 saniye kadar tutarak kıvırın. Saçlarınızı büyük dalgalar halinde aldığınızdan güvenilir olun. Yuvarlak bir yüzünüz var ise, dalgalar onu zayıflatacaktır.

30. Büyük dalgalı saç

Ortadaki büyük dalgalar saçınıza ve yüzünüze daha çok yükseklik verir. Dalgalı bukleler hem de fazlaca dolu görünmelerine izin vermeden elmacık kemiklerine de odaklanır. Görünümünü iyileştirmek için saçınızın bir kısmını yüzünüze bırakın.

Şimdi omuz uzunluğundaki saçlarınıza biçim vermenin en iyi yollarını bildiğinize gore, dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bazı ipuçları.

Omuz uzunlukta saçlara iyi mi bakılır

İyi bir şampuanın ve saç kreminin anahtarı saç tipinizi bilir. Bir kuaföre problem ve saç tipinizin ne işe yaradığını öğrenin. Bir öteki mühim nokta da saç probleminizdir. Saçınız fazlaca yağlı mı, ince mi, fazlaca kıvırcık mı? Bu sorunları giderecek bir şampuan ve saç kremi bulun.

Saçlar fazlaca ince ise, saçınıza daha çok hacim veren şampuanlar bulacaksınız. Saçlar fazlaca yağlı ise, temizleme şampuanları kullanın ve nemlendirici şampuanlardan kaçının. Kıvırcık saçlar için, saçınızı yumuşatan ve kıvırcık saçlar için hususi olarak formüle edilmiş bir şampuan kullanın.

Saçları nemlendirmek ve temizlemek için bir saç kremi kullanılır. Saç problemlerinizi çözmek için saç kremi kullanın yada saçınızı gençleştirin. Mesela, ince saçlarınız var ise, hacim veren bir şampuan kullanın, sadece temizleyici bir saç kremi kullanın. Şampuanınızdan ve saç kreminizden en iyi şekilde yararlanmanıza destek olacak kombinasyonları deneyin.

Şekillendirici bir jel kullanıyorsanız, saçınızın pürüzsüz görünmesini sağlamayan ince bir jel kullandığınızdan güvenilir olun. Günümüzde saçınızı dolgun meydana getiren hacimli jeller alıyorsunuz. Madeni para büyüklüğünde bir ürün kullanın. İnce saça sahipseniz, saça belirli bir boyut kazandırmak için birazcık doku spreyi uygulayın.

Saçlarınızın sıhhatli ve taze görünmesi için tertipli olarak kesilmeniz gerekir. Saçınızı tertipli olarak keserseniz, saç şekliniz denetim altında kalır ve devamlı iyi görünür.

Orta uzunlukta, saçınızı boyamak tamamen kenarlıysa ve seçiminiz olsa da, yüzünüzü çerçevelemeye destek olacak parlak noktaları yada düşük tonları seçmelisiniz. Naturel saç renginizden birazcık daha açık yada daha koyu tonlarda olan tonları seçin. Yüz özelliklerinizi vurgulayacak ve naturel saçınızı güçlendireceklerdir.

Beslemek için saçınızı yağlamanız gerekir. Saç dokunuzu bilin ve işinize yarayacak bir yağ bulun. Saçınızı haftada minimum bir kez yağlayın, saç derinizdeki yağı iyice masaj yaparak uygulayın. Her hafta bu şekilde devam ederseniz saçınızın ne kadar parlak ve hacimli göründüğünü görünce hayret edeceksiniz.

Saçınıza uymayan bir tarak kullanılması saç kırılmasına niçin olabilir. İnce kıllarınız var ise saçınıza hacim ve boy vermek için yuvarlak bir fırça kullanın. Bölümler oluşturmak için fare kuyruğu tarağı kullanın. Kıvırcık saçlarınız var ise, geniş dişleri olan bir tarak kullanın. Dalgalı saçlarınız var ise, tarağın doğası saçınızın hangi dokuya daha fazlaca eğilimli olduğuna bağlıdır. Oldukça büyük dalgalarınız var ise, geniş dişli bir fırça kullanın.

İşte burada – omuz uzunlukta saçlarınız için 30 inanılmaz saç stili ve en iyi şekilde yararlanmanıza destek olacak ipuçları. Bu saç stillerinden birine aşık oldun mu? Lütfen favorilerinizi bizlere bildirmek için aşağıya yorum yapın!

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size farklılık katan 9 adet eşi benzeri olmayan örgülü saç şekli

2021’de Anneler için 5 kolay saç modeli