in

Tarzını Yansıtacak 50 Yeni Saç Modeli | 2021

Saç stillerinin bazılarının kolay şekillenmesi zaman alıyor. Mesela bir partiye katılıacaksınız ve çok zamanınız yok, yakınınızda kuaföre gidecek yer de yok. Bu durumda ne yapmalısınız. Tabi ki kolaylıkla şekillenebilecek saç modellerine yönelmelisiniz. Ancak senin tarzını yansıtacak pek de model bulunmuyor kolay şekillenen saç stillerinde. Çünkü kuaföre gitmeden yapacağın kolay saç stili saç bağlama, at kuyruğu, mini topuz ve örgü olabilir. Bunun dışında farklı birşey yapamazsın.

Peki tarz olan saçları yapmak için seçtiğin kuaföre gittiğinde istediğin saç stilini nasıl anlatacaksın? Bunu başarmak için yüz şekline göre nasıl bir saç stilinin olması gerektiğini bilmen lazım. Tabi bir de 2021 yılında ne tür saç stilleri moda ve ön planda bu na bakman lazım. Bir kere şu konuda anlaşalım. Kısa ve sarı saç stilleri hala moda ve çok fazla tercih ediliyor. Bunun yanında orta uzunluktaki saçlara da bob kesim uygulamaları çok fazla revaçta. Bob kesim saç modelleri 2021 yılında yine en çok tutulan saç stillerinden.

Bir saç stilinin senin tarzını yansıttığını nasıl anlarsın? Bir kere giyim tarzına uygun olmalı ve ten rengini ortaya çıkarmalı yani yüzünü açmalı. Işıl ışıl parlamalısın. Bunun yanında saç şekline ve uzunluğuna göre kuaföründe sana tavsiyelerde bulunacaktır.

Bu arada sitemizin sponsoru olan ve 20 yıllık deneyimi ile bizlere çok değerli fikirler sunan Kuaför Bülent Akkuş (Bülent Hair Design) kendisini tercih edecek müşterilerine en son stilleri keşfetmelerine yardımcı olacağını belirtti. Bülent bey uzun yıllar boyunca elde ettiği deneyimlere dayanarak saç stili belirlemede en önemli olayın, saç stilinin bir kadının tüm güçlü yönlerini ve güzelliğini ortaya çıkaracak potansiyelde olması gerektiğini ifade etti.

Bizde sizlere yardımcı olmasını ve çok da beğeneceğinizi umduğumuz 50 yeni saç modeli sunduk. Umarız beğenirsiniz.

1. Katmanlı saç stili

Hiçbir şey bir tek tabakalı saçı şekillendirmekten daha kolay değildir. Yalnız ortasından ayır ve fırçala. Yüz yapınızı çerçevelemeli ve omuzlarınızı sevgiyle sarmalı.

2. Pixie Saç – Blonde

Bu saç rengi her yıl moda olmuş ve kadınalr tarafından da çok sevilmiştir. Eğer sizde pixie kısa saç modeli kesimi yapacaksanız bu stil tam da size göre.

3. Kısa Sarı Saç

Bu saç stilini yapmak kesinlikle kolay ve keyifli. Saçlarınızı ortasından ayırmanız ve güzel spiraller yapmak için uçları büyük bir maşasıyla kıvırmanız gerekir. Bu şekilde alt kısımlara hafif dalga kazandırmış olursunuz.

4. Kahverengi Kısa Saç Stili

Fotoğraf: insta

Bu harika renk tonuna sahip kısa saç stilini çok seveceksiniz. Her yaşta kadının kullanabileceği bir saç stili olması da çok fazla tercih edilme nedeni diyebiliriz.

5. Turuncu – Kahve Kısa Toplu Saç

Fotoğraf: Insta

Etrafı çok alınmamış yani undercut bir model diyemeyeceğimiz bir kahverengi saç stili. Bu stilde yine çok tercih ediliyor ve özellikle spor giyim seven bayanlar bu modeli bir düşünmeli

6. İş Kadını Saç Stili

Fotoğraf: Insta

Süper şıklıkta bir saç modeli. Her yönüyle kendine hayran bıraktıran bu saç modelini fotoğraftaki gibi bir yüz hattına sahipseniz uygulamaktan asla çekinmeyin.

7. Sarı Röfleli Kahverengi Kısa Saç

Fotoğraf: Insta

Kahverengi sarı renkten sonra kısa saç stillerinde en çok kullanılan renklerden birisi. Çünkü bayanlar siyah ve kahve gibi koyu renkleri seviyor. Tabi bir de röfle de eklenince bir başka güzel bir modele dönüşüyor.

8. Uzun Saç İçin Vazgeçilmez Saç Stili

Fotoğraf: Insta

Uzun saçın kesimi ve saçın boyamasında kullanılan detaylara ve hatlara dikkat edin. Bunun yanında saçın katmanlı olması ve yana doğru taranmasıyla yüzü tamamlayıcı bir şekil oluşturmuş.

9. Kısa Bob Saç Modeli

Fotoğraf: Insta

Kısa saç modellerinde favori saçlardan birisi de bu. Çünkü çok fazla detay olmadan yeterince sade ve şık bir stil.

10. Sarı Orta Uzunlukta Saç Modeli

İlk olarak, saçınıza parlaklık ve esneklik için iyi bir serum uygulayın. Saçınız düz ve sarı renkte parlaması kaçınılmaz bir durum.

11. Düğün ve Davetler için Örgü Modeli

Bu örgü modelini belki evde kendiniz de yaparsınız ama her haliyle inanılmaz güzel duruyor.

12. Klasik Bob Kısa Saç

Saç tarzınızı yansıtacak bir model daha karşınızda. Klasik bob kesim bu sarı saç modeli birçok bayanın tarzına uygun bir stil.

13. Sarı Bob Saç Kesimi

Her yaştan bir kadının yapabileceği harika bri saç stili. Siz de durmayın ve deneyin.

14. Siyah kısa saç stili

Fotoğraf: Getty

Bir pompadour yaratmanın fazlaca vakit alıcı bulunduğunu düşünüyorsanız, tamamen yanılıyorsunuz. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey, üst ön saçı kızdırmak, üst kısmı fırçalayıp düzeltmek ve saç tokası ile taçınıza bağlamak. Sonunda, tüm dalgalı saçlarınızla beraber yüksek bir at kuyruğu yapın.

15. yüksek bükümlü çörek topuz:

Fotoğraf: Getty

Saçınıza pürüzsüz ve parlak görünmesi için bolca oranda serum uygulayın. Şimdi sıkıca arkadan çekin ve başınızın üstündeki minik bir çörek topuzuna döndürün. 5 dakikadan fazla sürmemelidir.

16. Yan fırçalı yan at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Bu düşük yan at kuyruğu 5 dakikadan daha kısa sürede yapılabilir. Saçlarınızı bir tarafa ayırın ve öteki tarafa hafifçe kaydırın. Şimdi boynundaki tüm bukleleri lastik bir bantla tutturun ve ince bir tel parçası ile sarın. Sonunda kaçakları önlemek için saç spreyi sıkın.

w

17. Gizli saklı sırt ile yanal olarak bölünmüş dalgalar:

Fotoğraf: Getty

Güzel bir saç tokası hazırlayın ve 10 dakikadan daha kısa bir sürede şık görünebilirsiniz. Merkez dışı bir parça yapın ve büyük saç çizgisini büyük bir maşasıyla hafifçe kıvırın. Öteki kısmı kulağınızın arkasına yerleştirin ve klipsle sabitleyin.

18. kabarık taç ile rahat bükülmüş topuz:

Fotoğraf: Getty

Zamanınızı boşa harcamayınca organik güzelliğinizi geliştirmek için rahat bir topuz. Saçınıza fazladan parlaklık kazandırmak için serum uygulayın ve açık bölgeyi yırtarak taç bölgesini doldurun. Şimdi yarı yüksek, bükülmüş bir topuz yapın ve özgür bırakın.

19. Bükümlü Yan Süpürme ile Yan Bukleler:

Oldukça iyi sayfa buklelerinin sizi hiçbir vakit bunaltıcı şeylerden uzaklaştırabildiğini gördünüz. Fakat burada yoldam birazcık optimize edildi. Yan fırçaları yukarı çevirin ve bu tarz şeyleri saç tokasıyla başın arkasına takının.

20. saç şal ile dağınık sayfa örgü:

Fotoğraf: Getty

Uzun saçlarınızı bir tarafa bölün ve öteki tarafa toplayın. Şimdi başınızın üst kısmından gevşek bir halde örün ve saçla sarın. Örgüyü birazcık gösterim ve birkaç gevşek telin yüzünüze sevgiyle sarılmasını sağlayın.

21. Yanal örgü ile dokulu bukleler:

Fotoğraf: Getty

Saçınızı yanlara ayırın ve daha büyük kısmı büyük bir saç maşasıyla kıvırın. Ufak parçayı örün ve arkaya sabitleyin. Son olarak, doku eklemek ve aykırılıkları önlemek için saç spreyi kullanın. Zarif görünmek için daha azca vakit alan!

22. Uzun bölümlenmiş at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Biçim yapmak için zamanınız yoksa, bu parçalı at kuyruğu kurtarıcınız olabilir. Her iki taraftaki saçı süpürün ve boynun dibinde düşük bir at kuyruğu yapın. Uzun midillinizi, lastik bantlarını eşit aralıklarla kullanarak birkaç bölüme ayırın.

23. Saçaklı ve yan vurmalı tousled yan örgü:

Fotoğraf: Getty

Bir darmadağınık örgü bir tek kadınsı çekiciliğinizi artırmakla kalmaz, bununla birlikte zamandan mühim seviyede tutum sağlar. Burada, uzun, dalgalı saçlar gevşekçe toplanıp örülürken, ön kenarlar gevşek kalır ve yan çarpma bir dereceye kadar yuvarlanır.

24. Dışa doğru buklelerle kalınca, saça sarılmış at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Bu, 5 ila 10 dakika içinde yapılabilecek okul için en kolay saç stillerinden biri. Mousse’u kalınca saçlarınıza uygulayın ve yarı-yüksek bir midilli haline getirin. Şimdi başka bir saç teli ile sarın ve uçlarını dışa doğru sarın.

25. Saçları ve saçakları olan yüksek yan at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Bu yüksek taraftaki at kuyruğu, günlük görünüşünüzü tamamen değiştirebilir ve fazlaca azca zamanda. Ön kenarları kati ve saçınızın geri kalanını tepenizin bir tarafınca toplayın. Lastik bir bantla takının ve ince bir saç kısmıyla etrafına sarın. Son olarak, at kuyruğunuzun gevşek buklelerinde ince dalgalar oluşturun.

26. Yan Kısımlı Pürüzsüz Sıkıştırılmış Bob:

Fotoğraf: Getty

Bu 5 dakikalık saç modeli ile her şey tatlı ve kolay kalıyor. Omuz uzunlukta bobunuzu yana doğru eğin ve gizli saklı bir tesir için uçlarını hafifçe kıvırın. Şimdi tüm saçı pürüzsüzleştirmek ve stilini korumak için kuvvetli bir tutuşa haiz bir saç jölesi uygulayın.

27. Düz saçlar üstünde yüksek at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Uzun düz saçınızı köpük ya da serumla düzeltin. Sonrasında saçı sıkıca çekin ve lastik bir bantla sabitleyin. İnce bir saç örgüsü ile daha da güzelleştirebilirsiniz.

28. Yumuşak kaplamalı düşük bükümlü rulo:

Fotoğraf: Getty

Bu kolay olmayan ekmek saç modeli, yoğun programınızdan yalnızca 2 dakika sürer. Serum uygulayarak saçınızı yumuşatın. Sonrasında onu boynundan çekin ve minik bir tatlı çörek haline getirin.

29. Kenar bandı ve kafa bandı ile yumuşak bukleler:

Fotoğraf: Getty

Orta uzunlukta saçınıza yumuşak bukleler ekleyip gevşetin. Şimdi ön patlamayı yana doğru sil ve güzel bir kafa bandı tak. 10 dakikadan azca bir sürede bitti!

30. Şişmiş taç ve yan midilli ile dalgalı midilli:

Fotoğraf: Getty

Bu kolay at kuyruğu organik dalgalı saçlarınıza güzel bir görünüm verebilir. Her iki taraftaki kısa ön tabakaları özgür bırakın, açarak yırtarak tepeye daha çok hacim verin ve saça sarılmış düzgüsel bir midilli yapın.

31. Düz ve gevşek saçlar geri tarandı:

Fotoğraf: Getty

Minimal yoldam ile zarif ve sansasyonel görünmek ister misiniz? Uzun, dalgalı saçların fazlaca oranda pomad yada saç balmumu uygulayarak geri fırçalandığı ve nemlendirildiği bu kayganlaştırma yaklaşımını takip edin. Hepsi bir tek 2 dakika içinde partiyi sallamaya hazır.

32. Bükülmüş kenarlı uzun dalgalı saçlar:

Fotoğraf: Getty

Uzun ve organik dalgalı saçlarınız var ise, bu saç modeli tecrübe etmek için en kolay dakikadır. İkiye bölün ve omuzlarınızın üstünden akmasına izin verin. Şimdi iki ince kısmı önden yukarı doğru çevirin ve arkasındaki saç tokasıyla sabitleyin.

33. Zig zag kısmı ve kabarık taç ile Dağınık Katmanlar:

Fotoğraf: Getty

Hayır, bu ultra seksi görünümü elde etmek için bir stilistin yardımına ihtiyacınız yok. Yalnız bir zig-zag parçası oluşturun, tepeyi çekin ve tüm saça dağınık bir görünüm verin. 5 dakika içinde saçınızı muhteşem bir halde şekillendirdiniz!

34. Geri sarılmış yan miller

Fotoğraf: Getty

Tüm buklelerinizi başınızın bir tarafında toplayın ve üzerlerinde güzel dalgalar oluşturun. Şimdi üst ön kısmı çekin ve dikkatlice geriye sarın. Sıcak ve sempatik!

35. Trajik bukleler ve taraftan salınan orta uzunlukta Bob:

Fotoğraf: Getty

İş giysilerinden retro partiye kadar, bu tek tarafa haiz olan bob hepimiz için tek şey. Ve bu saç modeli hakkında en iyi şey, 10 dakikadan daha azca bir sürede ulaşılabilir olmasıdır. Saç jeli ve saç spreyi ile bob ve doku uçlarına büyük bukleler ilave edin. İşte bu kadar!

36. Kabarcıklı uzun örgülü örgüler:

Fotoğraf: Getty

Örgülü pigtaillerin giyilmesi son aşama kolaydır ve fazlaca daha azca vakit alır. Burada, saç tığ işi yapılır ve saç tellerine benzersiz bir dokunuş kazandırmak için geriye döndürülür.

37. Orta boyutlu, taranmış taraflı derin rulo:

Fotoğraf: Getty

Saçlarınızı ortasından temiz bir halde ayırın ve ense kısmında geriye doğru çekerek sağlam, derin bir topuz oluşturun. Düz ve nemli bir görünüm için üst saça bolca oranda saç mumu uygulayın.

38. Saçak ve bukleler ile Half Up Bun:

Fotoğraf: Getty

Yarım saç modelinin daima vakit kazandıran bir yoldam olduğu düşünülür. Uzun kenarların ilkin alnınıza yaslanmasına izin verin. Şimdi taç üstünde kabarık, yüksek bir düğüm yapın ve saçınızın geri kalanını gevşetin. Son olarak, gevşek saçların uçlarına yumuşak bukleler ilave edin.

39. Dağınık Bitişli Yan Bükülmüş Topuz:

Fotoğraf: Getty

Tipik bir saç çizgisi benzer biçimde, bu dağınık versiyonu fazlaca azca vakit alır. Saçınızı üst kısmın bir tarafınca yukarı çekin ve gevşek bir topuzun içine çevirin. Oldukça değişik değil mi?

40. dağınık üst ve alevlendi alt ile yüksek at kuyruğu:

Fotoğraf: Getty

Bu ayrıcalıklı at kuyruğunun ne fazlaca zamana gerekse fazlaca fazla çaba gerektirmesine gerek yok. Üst ön saça köpük uygulayın ve tepenizdeki at kuyruğuna çevirin. Şimdi vurgulanmış bir tesir yaratmak ve değişik görünmek için midilli uçlarınızın ucunda rastgele içe ve dışa bukleler oluşturun.

41. Yan patlaması olan kolay düşük yan topuz:

Fotoğraf: Getty

Saçınıza derin bir taraf verin ve hacmini arttırmak için tepeyi çekerek açın. Peşinden parçanın öteki tarafındaki kılları silin ve alçak bir yan rulo oluşmasına izin verin. Birkaç gevşek iplik, tüm görünüme zarif bir dokunuş katar. Gerçek bir vakit tasarrufu – söylemeliyiz.

42. Güzel pompadour ile katlanmış yarı yüksek topuz:

Fotoğraf: Getty

Önündeki saçı fırçalıp fırçalayarak güzel bir ponpon yap. Tokalarla saç tokasına takının. Şimdi tüm saçı bir araya getirin ve yarı-yüksek bir topuzun içine güzelce katlayın. Stili uzun süre korumak için saç spreyi sıkın.

43. Örgülü saç bandı ile dokulu dalgalar:

Fotoğraf: Getty

Yan yana organik dalgalanmalarınız ve saç spreyi cömertçe uygulayarak bu tarz şeyleri yapılandırın. Şimdi belirli bir kısmı birbirine bağlayın ve yoldam katsayısına mühim bir destek vermek için bunu baş bandı olarak kullanın. Ve evet, tüm göreve yatırım yapmak için 10 dakikadan daha azca zamanınız var.

44. Sayfa Taramasıyla Pigtail Çörekler:

Fotoğraf: Getty

Açık pembe renk bu saç stilinin tek özelliği değildir. Dağınık pigtail çörekler ek olarak kalabalıktan sıyrılmanıza destek olabilir. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey saçlarınızı yanlara ayırmak, başınızın iki tarafında iki topuz oluşturmak ve yan salınımı özenle düzenlemek.

45. Tüylü gevşek dalgalar:

Fotoğraf: Getty

İşte bir tek 5 dakika içinde oluşturulabilecek başka bir son aşama kolay saç modeli. Tacınıza daha çok hacim verin ve organik dalgaları özgür bırakın. Şimdi saçınızı saç çizginize yerleştirin ve arkasına takının. Onlar bitti!

46. ​​Bükülmüş ve tutturulmuş tarafı olan gevşek kabarık saçlar:

Fotoğraf: Getty

Ilk olarak pürüzsüz, düz saçlarınızda minik bir yan parça oluşturun ve üst kısmı güzelce doldurun. Şimdi kilitleri bir tarafa çevirin, istediğiniz şekilde katlayın ve arkaya koyun. Kolay ve yenilikçi!

47. İnce yarı yarı saç modeli:

Fotoğraf: Getty

Braid Halfpony, 10 dakikadan daha kısa sürede şaşırtıcı bir saç modeli oluşturduğunda muhteşem bir seçim olabilir. Boyuna sıkı bir örgüyü yapın ve lastik bir bant ile takarak düşük bir at kuyruğuna çevirin. Sonunda, hoş bir mücevherle süsleyin.

48. içe doğru bukleler ile kolay, gevşek saç:

Fotoğraf: Getty

Köklere köpük uygulayarak saçınıza fazladan vücut verin. Şimdi uçları orta kıvrık demir ile içe doğru sarın ve saç spreyi sıkarak tekstüre edin. Saç stilinde vakit kazanmanın en iyi yollarından biri!

49. Şişmiş tacı olan yüksek bükülmüş saç modeli:

Fotoğraf: Getty

Tacını renklendir. İki tarafı bir araya getirin ve yukarı çevirin. Ek olarak başın alt kısmındaki saçı da bükün. Şimdi güzel bir saç modeli için arkaya iki büküm ilave edin.

50. Kısa geri taraklı, saçı dokulu:

Fotoğraf: Getty

İşte en kolay ve vakit kazandıran saç modeli: Hakikaten mükemmel bir görünüm elde edin. Kısa bobunuzun üst ön saçını arkadan tarayın ve dikkatlice geri sarın. Saçın tamamına doku eklemek ve saç şeklinizi tamamlamak için bolca oranda saç mumu ilave edin. Ümit ederim bu güzel ve sempatik 10 dakikalık saç stilini sevmişsindir. Kıymetli yorumlarınızı aşağıda paylaşmayı ihmal etmeyin.

Yazar : Poyraz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021’in En İyi 11 Saç Kesimi Trendi

2021’de Kadınların İstediği En İyi 40 Saç Kesimi